برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۷۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
تری هانری، اسطوره باشگاه آرسنال پس از مصدومیت الکسیس سانچز، عنوان کرد که توپ‌چی ها باید هوشمندانه تر از سانچز استفاده کنند.
 هافبک شیلیایی تقریبا در تمامی بازی‌های آرسنال و تیم ملی شیلی حضور داشته و بیش از 1000 دقیقه در لیگ برتر برای آرسنال به میدان رفته است. در دیدار مقابل نوریچ، حدود دقیقه 60 او به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ تعویض شد و آنری نیز به انتقاد از ونگر پرداخت.
 
او گفت:" مشخصا اگر از الکسیس بپرسید، او مشکلی برای بازی کردن ندارد و به شما پاسخ مثبت خواهد داد. اگر یک بازیکن بگوید نه، احتمالا باید باشگاه را ترک کند. در تیم هستید تا بازی کنید. ولی فکر می‌کنم شما فکر می‌کنم اگر می‌خواهید به او استراحت دهید، نباید از او سوال کنید. یا نباید چیزی بگویید یا به او اطلاع دهید که قصد استراحت دادن به او را دارید. البته من وقتی بازیکن بودم، این را دوست نداشتم ولی باید با وسعت دید به قضیه نگاه کرد زیرا شما می‌خواهید تمام طول فصل را بازی کنید."
 
هانری ادامه داد:"بله استراحت دادن به او در این بازی سخت بود زیرا آرسنال برد می‌خواست ولی باید به دیدار دیناموزاگرب برگردیم. وقتی آرسنال 3-0 از حریف پیش بود، در 20 دقیقه آخر باید به او استراحت می‌دادند."
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: