برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
پیروانی از جراحی کارلوس کی‌روش به دلیل نوعی بیماری خبر داد.
  میزان: افشین پیروانی در مورد اینکه واقعا کارلوس کی‌روش سرطان دارد یا خیر اظهار داشت: همه ما مریض بوده و بیماری داریم اما هرکسی که سردرد، کمردرد، معده درد می‌گیرد، دلیل بر این نیست که سرطان دارد؛ آن‌هم شغل مربیگری فوتبال که از نظر کارشناسان سخت‌ترین شغل از نظر استرس و هیجان است.
 
وی افزود: وقتی مربی با یک پیروزی سوپر استار می‌شود و با یک باخت سر نخواستنش دعواست، واقعا هیجان و استرس زیادی به فرد وارد می‌شود. من ۱۲ بازی سرمربی پرسپولیس بودم و استخوان‌درد و معده‌درد گرفتم زیرا حساسیت این شغل بالاست. اعتراض من به این بود که اگر کسی مریضی یا جراحی دارد که برای همه بوجود می‌آید، نیاییم بدترین کلمات و شبیه‌سازی‌ها را بیان کنیم. سرطان حرف بد و بیماری سختی است و فرد باید خیلی انسجام و منیت داشته باشد تا بتواند با این بیماری مبارزه کند و آدم برای دشمن خود هم نباید بد بخواهد.
 
مدیر تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه کی‌روش خیلی طرفدار دارد، تصریح کرد: اگر فردی مریضی خاصی دارد، نباید اینگونه آن را بیان کرد. خبر سرطان کی‌روش هم یک شیطنت بود و دوستان با من تماس گرفتند و به خاطر انتشار این خبر عذرخواهی کردند. خوب نیست برای یک تیتر روزنامه، یک فرد را تخریب کنیم زیرا روزنامه‌های خارجی هم این مساله را منتشر کردند که خانواده کی‌روش نگران شده بودند و با وی تماس گرفتند که اتفاق اصلا خوبی نبود.
 
وی با بیان اینکه کارلوس کی‌روش در سلامت کامل است، یادآور شد: کی‌روش در مرخصی جدید خود یک عمل جراحی کوچک دارد و بعد از آن قرار است به اتفاق برای حمایت از تیم فوتبال امید ایران راهی کشور قطر می‌شویم. پس از آن برای حضور متقدرانه در مرحله بعد جام جهانی، برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی را پیگیری می‌کنیم.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: