برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۱
سرمربی باشگاه گسترش فولاد گفت: کرار بازیکن خوبی است و من هم نسبت به او شناخت کافی دارم اما هنوز با باشگاه گسترش در خصوص جذب او صحبتی انجام ندادم.
سرمربی باشگاه گسترش‌فولاد گفت: کرار بازیکن خوبی است و من هم نسبت به او شناخت کافی دارم اما هنوز با باشگاه گسترش در خصوص جذب او صحبتی انجام ندادم.

فراز کمالوند در گفت‌وگویی در خصوص پیشنهادش برای جذب جاسم کرار هافبک استقلال که امروز قراردادش را با این تیم فسخ کرد، در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: هنوز چنین درخواستی را به مسئولان باشگاه ارائه نکرده‌ام و قرار است فردا جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه برگزار کنیم که البته این جلسه در خصوص موضوع جذب کرار نخواهد بود و قرار است در مورد کلیات باشگاه گسترش‌فولاد در این جلسه بررسی‌ها و صحبت‌های لازم انجام شود.

وی ادامه داد: کرار بازیکن خوبی است و من هم نسبت به او شناخت کافی دارم اما هنوز با باشگاه گسترش در خصوص جذب او صحبتی انجام ندادم. انشاءالله اگر در روزهای آینده این صحبت‌ها جدی‌تر شود، حتما در این مورد اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

کمالوند در مورد اینکه آیا کرار برای نیم‌فصل مدنظر او قرار دارد یا خیر، گفت: باید ابتدا با باشگاه صحبت کنم. اما اینکه او را به صورت رسمی برای پیوستن به گسترش معرفی کرده باشم، صحت ندارد.

سرمربی گسترش‌ فولاد در مورد اینکه کرار گفته بود امکان همکاری با تیم کمالوند برایش مقدور نیست، گفت: هنوز با کرار صحبت نکرده‌ام. اجازه دهید ابتدا با او صحبت کنم و سپس در این خصوص به اظهار نظر بپردازم.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: