برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵
اعضای شورای شهر تهران دیروز در انتظار یک جلسه عادی مانند همه سه‌شنبه بودند اما ماجرا آن‌طور که آنها فکر می‌کردند، پیش نرفت.
سخنان یک عضو اصولگرای شورای شهر تهران در ارتباط با مسائل مالی و حسابرسی‌های شهرداری خشم هواداران قالیباف را برانگیخت و آنها او را به تشویق اذهان عمومی متهم کردند اما حافظی می‌گوید: «قصدش تذکر به شهردار بود و براساس قانون تذکر به شهردار نه جرم است و نه تشویش اذهان عمومی.»

به گزارش خبرایرانی، جلسه دیروز شورای شهر تهران برای چندمین هفته متوالی همچنان تحت‌تأثیر مسائل مالی شهرداری تهران در ارتباط با حساب‌های مالی ‌سال ٩٢ بود. این جلسه که با نطق رحمت‌الله حافظی شروعی پرفشار و انتقادی نسبت به شهردار تهران داشت، در ادامه با یک اتفاق غیرمنتظره یعنی مراجعه یک مادر و فرزند که خود را همسر موقت یکی از اعضای شورا معرفی می‌کرد، به اوج تنش و هیجان رسید. این مادر و فرزند را در یکی از اتاق‌های شورا جا دادند تا به مسائل و ادعای آنها که گفته می‌شد، در ارتباط با یکی از اعضای شوراست، رسیدگی شود.

اعضای شورای شهر تهران دیروز در انتظار یک جلسه عادی مانند همه سه‌شنبه بودند اما ماجرا آن‌طور که آنها فکر می‌کردند، پیش نرفت. قالیباف که با جمع زیادی از مقامات کشوری و مدیران شهرداری آمده بود تا طرح محله هرندی را ارایه کند با سخنان غیرمنتظره یک عضو شورا غافلگیر شد. در ابتدای جلسه رحمت‌الله حافظی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پشت تریبون رفت تا حرف‌هایی بزند، حرف‌های او اما شروع یک ماجرا شد.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی