برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
سه نفر از بازیکنان یکی از تیم های پایتخت در یک مهمانی شبانه دستگیر شدند.
خبر آنلاین: سه نفر از بازیکنان یکی از تیم های پایتخت در یک مهمانی شبانه دستگیر شدند.

سه نفر از بازیکنان یکی از تیم های پایتخت در یک مهمانی شبانه دستگیر شدند. دوباره مهمانی های شبانه و دوباره دستگیری 3 ستاره سرشناس یکی  از تیم های پایتخت.تقریبا هر از گاهی اخباری از این دست به گوش می رسد که بازیکن یک تیم معروف فوتبال در مهمانی دستگیر شده است.

مشکل اینجاست که این بازیکنان به مهمانی ها بزرگ(با عنوان جشن  تولد و ...) دعوت می شوند و پنهان کردن خبر حضور در این مهمانی آن هم در شرایطی که همه گوشی به دست دارند و با اینترنت کار می کنند کار چندان راحتی نیست.

این بار هم 3 ستاره فوتبال پایتخت در یک مهمانی شرکت کردند.مهمانی ای که همسایه ها به دلیل ایجاد سر و صدا با ماموران نیروی انتظامی تماس می گیرند و پس از حضور ماموران در محل مشخص می شود که سه بازیکن فوتبال هم در بین مهمان ها حضور دارند.

این سه بازیکن براي دقايقي بازداشت بودند.البته مسئولان  باشگاه بلافاصله پيگير كار بازيكن باتجربه تيم كه تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده بود، شده  و آنها بعد از اينكه براي سند گذاشتن و كمك به بازيكن باتجربه مراجعه كردند، متوجه می شوند دو بازيكن جوان تيم هم همراه او هستند.

این سه بازیکن با تعهد کتبی از بازداشت خارج شده اند و جالب اینجاست که تلاش مسئولان این باشگاه برای لو نرفتن این خبر بی نتیجه ماند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: