برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: دوربین‌های ثبت سرعت و ثبت تخلف در سطح شهر کرمانشاه مورد اصابت گلوله و اکلیل سرنج قرار گرفته است.
 ایسنا:  افشین لر زنگنه در جلسه ستاد جرایم خاص استان که امروز (25 آبان) در محل سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: نصب دوربین‌های ثبت سرعت و ثبت تخلف در خیابانها و بزرگراه‌های شهر کار پر هزینه‌ای است و متاسفانه این دوربین‌ها بارها توسط افراد متخلف مورد اصابت گلوله و اکلیل سرنج قرار گرفته‌اند.
 
وی ادامه داد: در همین چند وقت اخیر سه مورد اصابت گلوله و کلیل سرنج به دوربین‌های ثبت سرعت و ثبت تخلف بزرگراه‌های کرمانشاه داشتیم که بیش از یک میلیارد ریال خسارات وارد کرده‌اند.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: امسال رقمی بالغ بر 2.5 میلیارد تومان از محل درآمدهای عمومی شهرداری کرمانشاه صرف خرید دوربین و نصب آنها در معابر و خیابانهای کرمانشاه کرده‌ایم.
 
لر زنگنه دتصریح کرد: موضوع سرقت کابل برق از دیگر مشکلاتی است که شهرداری کرمانشاه با آن مواجه است.
 
وی همچنین به موضوع نصب دوربین های مداربسته در مشاعات ساختمان و منوط کردن ارائه پایان کار ساختمان به داشتن آن اشاره کرد و گفت: این موضوع را باید با سازمان نظام مهندسی ساختمان هماهنگ کنیم که در نهایت بتوانیم در قالب مصوبه‌ای آن را اجرایی کنیم.
 
این مقام مسئول در شهرداری کرمانشاه همچنین به موضوع ساماندهی مشاغل مزاحم شهر کرمانشاه اشاره کرد و افزود: برای ساماندهی مشاغل مزاحم شهر کرمانشاه زمینی به مساحت 10 هکتار در نظر گرفته‌ایم و مصوبه آن را در شورای شهر گذرانده‌ایم، اما فرمانداری کرمانشاه به این مصوبه ایراداتی گرفته که در حال حاضر به دنبال رفع آن ایرادات هستیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی