برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
سرمربی تیم ملی ایران درکنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل گوام از جنگ بدون بهانه تیمش صحبت کرد. تیم ملی ایران فردابه خاطر مشکلات ویزا ، مصدومیت و محرومیت بازیکنان با تعداد زیادی غایب مواجه است . همچنین گرمای بیش از حد و زمین چمن مصنوعی استادیوم گوام از مشکلات بازی به حساب می آید. اما کی روش می گوید:« که بازیکنان من بدون هیچ توجیه و بهانه ای در سرما، گرما، برف یا باران باید همیشه در زمین بجنگند و سعی کنند نتیجه لازم را کسب کنند»
سرمربی تیم ملی ایران درکنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل گوام از جنگ بدون بهانه تیمش صحبت کرد. تیم ملی ایران فردابه خاطر مشکلات ویزا ، مصدومیت و محرومیت بازیکنان با تعداد زیادی غایب مواجه است . همچنین گرمای بیش از حد  و زمین چمن مصنوعی استادیوم گوام از مشکلات بازی به حساب می آید. اما کی روش در پاسخ سوالات خبرنگاران در این مورد می گوید:« که بازیکنان من بدون هیچ توجیه و بهانه ای در سرما، گرما، برف یا باران باید همیشه در زمین بجنگند و سعی کنند نتیجه لازم را کسب کنند»
کارلوس کی روش مصاحبه اش را با قدردانی از حضور نمایندگان رسانه های گروهی آغاز کردو بعد ادامه داد:«با برگزاری چنین بازیهایی در گوام، در راه توسعه فوتبال این کشور گام بر می داریم. مطمئنا ما از وظایفی که برای صعود به مرحله بعد انتخابی جام جهانی داریم، آگاه هستیم ولی با کمال احترام برای گوام، در بازی فردا با تمرکز بالا و تعهد لازم به میدان خواهیم رفت.»
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی ایران اشاره ای به مشکلات خارج از زمین فوتبال در ایران داشته،مشکلاتی در مورد صدور ویزای برخی بازیکنان و حتی اجازه پرواز چارتر به این کشوربوده:« ما در سفر به گوام با مشکلاتی خارج از زمین فوتبال روبه رو بودیم و در اینجا هم با مشکلاتی نظیر چمن مصنوعی روبه رو هستیم ولی با در نظر گرفتن تمام مسائل وظایفمان را با تمرکز بالا انجام خواهیم داد.»
صحبت های سرمربی تیم ملی با یک سوال در مورد زمین محل برگزاری بازی همراه شده، این که آیا ایران می تواند به خاطر قوانین فیفا برای میزبانی در زمین چمن مصنوعی به میدان نرود؟:«مطمئنا بازی در چمن  مصنوعی برای بازیکنان من دشوار خواهد بود اما این شرایطی است که تمامی تیمهایی که به گوام سفر کردند با آن روبه رو بودند. البته باید این را هم در نظر بگیریم که وقتی گوام در چمن طبیعی برابر ما به میدان رفت، کارش مشکلتر از شرایط معمول بود.»
کی روش بلافاصله در مورد این صحبت کرده که هیچ بهانه ای برای به دست نیاوردن نتیجه در این دیدار وجود ندارد:« این را هم باید بدانید که بازیکنان من بدون هیچ توجیه و بهانه ای در سرما، گرما، برف یا باران باید همیشه در زمین بجنگند و سعی کنند نتیجه لازم را کسب کنند. »
سرمربی تیم ملی از وظیفه جهانی برای گسترش فوتبال صحبت کرده و اینکه ایران در این مسیر به گوام کمک خواهد کرد:« البته در بازیهای مقدماتی جام جهانی تنها پیروزی اهیمت دارد اما همانطور که سرمربی گوام اشاره کرد من موافقم که به غیر از رقابتی که ما در انتخابی جام جهانی داریم، یک چالش و ماموریت بزرگ دیگری بر دوش داریم و آن هم توسعه فوتبال در جزیره گوام است که ما باید حتما سعی کنیم به این آینده سازی کمک کنیم و حضور ایران قطعا این کمک را به گوام خواهد کرد. »
کی روش دوباره اصرار دارد که تیمش بهترین نمایش را خواهد زد و اشاره ای هم به مسایلی که در پاریس اتفاق افتاده می کند:« در انتها باید بگویم که فردا وظیفه بازیکنان است که بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند و بتوانند به پیروزی برسند. اینجا کاپیتانهای هر دو تیم حضور دارد. این روزها اگر تلویزیونها را روشن کنید و در رسانه ها رصد کنید، شاهد خواهید بود که دوران سختی را در جهان پشت سر می گذاریم و باید سعی کنیم فضای ورزش را فضای مناسبی کنیم تا تمام دختران و پسران در جهان بتوانند از این فضای ورزشی استفاده کنند.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها