برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
فروشگاه نشر چشمه‌ کورش با هدف ارتقای سطح مطالعه‌ و نزدیکی مخاطبان با نویسندگان و مترجمان، دیدار با اهالی فرهنگ را در «هفته‌ کتاب» مهیا می‌کند.
 اولین برنامه از سری برنامه‌های «هفته‌ کتاب، هفته‌ دیدار با اهالی فرهنگ» در نشر چشمه‌ کورش، رونمایی از مجموعه کتاب‌های کودک «من و مهارت‌های زندگی»  شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون  است.
 
«من و مهارت زندگی‌» نوشته‌ ام. شامبهاوی، مجموعه‌ای ۱۰ جلدی برای کودکان ۲ تا ۶ ساله است که ۱۰ مهارت اصلی از جمله صبر کردن، غلبه بر خشم و ... در قالب‌ داستان‌های حیوانات آموزش داده می‌شود.
 
لازم به ذکر است این مجموعه با رعایت قانون کپی‌رایت و پرداخت حق رایت کتاب به ناشر اصلی در ایران، انتشارات ابوعطا بومی‌سازی و چاپ شده است.
 
بخش مهارت‌های تربیتی این مجموعه زیر نظر دکتر آتش‌پور دارای مدرک دکترای روان‌شناسی بررسی شده و در انتهای هر مجموعه یک کارشناس در زمینه‌ی روان‌شناسی کودک، مهارت آموزشی کتاب را تعریف و راهکارهای تربیتی و آموزشی را معرفی کرده است.
 
از دیگر ویژگی‌های «من و مهارت زندگی» می‌توان به این نکته اشاره کرد که هر کتاب یک صفحه برچسب دارد که کودکان با کمک مربیان و اولیا می‌توانند قسمت‌های ناقص تصاویر را از داخل برچسب جدا کرده و همگام با آموزش مهارت مورد نظر و با توجه به تصاویر کتاب در قسمت‌های مورد نظر در صفحات کتاب بچسباند.
 
مراسم رونمایی کتاب‌های مذکور با حضور مترجم اثر شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون، دوشنبه ۲۵ آبان‌ماه ساعت 16:30 در نشر چشمه‌ کورش برگزار می‌شود.
 
شیلا خداداد  از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون است که با بازی در نقش سیتا در سریال مسافری از هند در جامعه هنری شناخته شد، وی سابقه بازی در فیلم هایی از فبیل رسوایی 2 ، اخراجی ها 2، سن پترزبورگ ، عیسی می آید، پسر آدم دختر هوا را در کارنامه خود دارد آخرین کار وی مقابل دوربین ابراهیم حاتمی کیا در فیلم بادیگارد شکل گرفته است.

منبع: شفاف
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی