برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
متهم در ادامه تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و گفت: اینجانب «م.م» 39 ساله در تهران، بلامکان، دارای مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر و نرم‌افزار هستم که قبول دارم اقدام به جعل کرده‌ام.
مردی که با جعل اسناد و مدارک پزشکی اقدام به طبابت در یک درمانگاه در تهرانپارس کرده بود، با هوشیاری مسئولان داروخانه در پی بردن به شماره نظام پزشکی جعلی، توسط پلیس پایتخت دستگیر شد.
 
به گزارش ایسنا، روزنامه ایران در ادامه نوشت: ساعت 19:30 نهم آبان‌ماه حضور یک مورد پزشک قلابی در درمانگاهی در منطقه تهرانپارس به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری جهت بررسی و صحت و سقم موضوع به محل اعزام شدند.
 
با حضور مأموران شخصی به هویت خانم «سمیه» سوپروایزر وقت درمانگاه گفت: از طریق آگهی استخدام در خصوص همکاری پزشک عمومی در درمانگاه اعلام نیاز کرده‌ایم. شخصی به هویت دکتر «م.ف» با ارائه مدارک پزشکی به درمانگاه مراجعه و مشغول به کار شده و اقدام به طبابت مراجعه‌کنندگان و بیماران می‌کرد اما وقتی یک برگ نسخه تجویز شده از جانب دکتر مذکور به داروخانه ارسال شد، مسئولان داروخانه متوجه می‌شوند شماره نظام پزشکی که وی استفاده می‌کند مربوط به پزشک دیگری است.
 
در ادامه متهم مذکور توسط عوامل دستگیر و به کلانتری منتقل و مورد بازجویی فنی قرار گرفت. متهم ابتدا در اظهارات خود بیان داشت که پزشک عمومی بوده و در تهیه مُهر وی اشکالی پیش آمده است که در اسرع وقت برطرف می‌گردد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و به دادسرای ناحیه 4 رسالت ارسال شد و براساس دستور تحت نظر قرار گرفت.
 
متهم در ادامه تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و گفت: اینجانب «م.م» 39 ساله در تهران، بلامکان، دارای مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر و نرم‌افزار هستم که قبول دارم اقدام به جعل کرده‌ام.
 
سرهنگ علی‌احمد نادری سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت گفت: براساس دستور مقام قضایی متهم به اتهام جعل اسناد شامل مدارک دکتری و اشتغال به طبابت بدون پروانه رسمی و افتتاح حساب نزد بانک ملی با قرار بازداشت تحت‌الحفظ روانه زندان و پرونده فوق در اجرای دستور به اداره 13 آگاهی مرکز ارسال شد.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: