برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال از اعضای هیئت مدیره این باشگاه خواسته است که زمینه ادامه حضور کرار جاسم را در این تیم فراهم آورده یا به جای او دو بازیکن دیگر جذب کنند.
کرار جاسم به دلیل مشکلاتی که با باشگاه استقلال بر سر مسائل مالی پیدا کرده، در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند و خواهان دریافت رضایت‌نامه‌ خود از باشگاه استقلال شده است.

 از طرفی اعضای هیئت مدیره و همچنین بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه مخالف ماندن کرار در استقلال هستند، اما پرویز مظلومی در جلسه روز شنبه خواهان حفظ کرار شده است. این مسئله باعث شد جلسه تصمیم‌گیری در خصوص کرار به روز یکشنبه موکول شود.

طبق اعلام مسعود معینی، مظلومی به اعضای هیئت مدیره گفته است که کرار دوست دارد باشگاه استقلال به تعهدات خود عمل کند تا بتواند تمرکز بیشتری داشته باشد. سرمربی استقلال هم تأکید کرده که بهتر است این بازیکن در استقلال بماند، چون به او احتیاج دارد، اما اگر سیاست باشگاه این است که کرار از مجموعه استقلال جدا شود، باید دو هافبک در نیم‌فصل جذب استقلال شوند، یکی از این هافبک‌ها بختیار رحمانی است و دیگری سلطانی، بازیکن گسترش فولاد تبریز.

این مسائل باعث شد تا تصمیم بر آن گرفته شود که در جلسه روز یکشنبه هیئت مدیره باشگاه پرویز مظلومی حضور یافته و نقطه نظرات خود را برای حفظ کرار جاسم مطرح کند. اگر در این جلسه مظلومی مدیران استقلال را برای ادامه حضور کرار متقاعد کند، شاید مدیران استقلال با ماندن این هافبک عراقی در جمع آبی‌پوشان موافقت کنند. در حال حاضر نظر هیئت مدیره باشگاه استقلال این است که با کرار تسویه حساب شده و این بازیکن نیم‌فصل از جمع آبی‌پوشان جدا شود و یا اینکه با توجه به درخواست مظلومی کرار بماند. البته سرمربی استقلال تأکید کرده است که در صورت جدایی کرار، دو بازیکن دیگر جایگزین او شوند.

آنچه مسلم است اعضای هیئت مدیره و افشارزاده تمایل ندارند همکاری کرار با استقلال ادامه داشته باشد، اما این حق را به مظلومی داده‌اند که درخواست حفظ بازیکنش را بدهد. باید دید که در جلسه یکشنبه چه تصمیمی در مورد هافبک عراقی استقلال اتخاذ می‌شود.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: