برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۷
هفته هشتم لیگ ستارگان قطر با انجام یک دیدار آغاز شد. در این دیدار ام صلال در ورزشگاه خانگی خود از لخویا مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر ام صلال به پایان رسید تا سه امتیاز حساس این دیدار به اندوخته این تیم افزود شود.
ایسنا: ام صلال موفق شد در آغاز هفته هشتم لیگ ستارگان قطر با یک گل برابر مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی برسد. آندرانیک تیموریان ستاره ایرانی ام صلال در این دیدار 82 دقیقه برای تیمش بازی کرد و یک کارت زرد هم از داور بازی دریافت کرد.
 
به گزارش سایت الکاس قطر، هفته هشتم لیگ ستارگان قطر با انجام یک دیدار آغاز شد. در این دیدار ام صلال در ورزشگاه خانگی خود از لخویا مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر ام صلال به پایان رسید تا سه امتیاز حساس این دیدار به اندوخته این تیم افزود شود.
 
تک گل این دیدار را ساگوبو در دقیقه 47 به ثمر رساند. لخویا صاحب یک ضربه پنالتی شد اما المساکنی آن را از دست داد.
 
ام صلال با این پیروزی 15 امتیازی شد و موقتا به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.
 
آندرانیک تیموریان ستاره ایرانی ام صلال در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت. او یک کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه 82 هم از بازی تعویض شد.
 
در ادامه هفته هشتم تا دقایقی دیگر یک دیدار برگزار می شود که در آن العربی که اشکان دژاگه را در اختیار دارد از الخریطیات پذیرایی می کند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: