برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
بعد از صحبت‌های تارانتینو در مورد خشونت پلیس، گویی تازه موج حملات وارد مرحله تازه تری شده است. حالا پای روزنامه‌های نیویورکی هم به داستان باز شده است.
 تسنیم: در خبرها خواندیم که تارانتینو اخیرا به اعتراض سه روزه نیویورک پیوسته بود. اعتراضی که توسط گروهی به نام «اکتبر به پا خیز» ترتیب یافته بود. هفته گذشته آنها در اعتراض به خشونت پلیس و «تهاجم و نسل کشی سیاهان و لاتینو ها توسط پلیس» تجمع کرده بودند. از سوی دیگر پلیس در حالی این اقدام و حضور تارانتینو را به نقد می کشد که معتقدند الان جای چنین تجمعی آن هم درست یک هفته پس از کشته شدن رندالف هولدر افسر ان وای پی دی، در خیابان ها نبوده است. پلیس نیویورک حتی معترض شده که چرا تارانتینو از واژه «قتل» برای کشته شدگان توسط پلیس استفاده کرده است.

بعد از آن که کویینتین تارانتینو کارگردان سرشناس سینمای جهان از بی رحمی پلیس در نیویورک سخن گفت، اعتراضات به او شدت گرفت. پاتریک لینچ رئیس انجمن پلیس های گشتی نیک خواه، اولین نفری بود که ضد حرف های تارانتینو موضع گرفت. پس از آن پلیس لس آنجلس هم از وی حمایت کرد و فیلم جدید تارانتینو را تحریم کرد چندی پیش هم اتحادیه پلیس فیلادلفیا به این تحریم پیوست و حالا موج این تحریم در حال بزرگ شدن است.

حتی کلانتران اورنج کانتی هم به این تحریم پیوسته اند اما دامنه اعتراضات به تارانتینو با روزنامه نیویورک پست وارد فاز بعدی شده است. این روزنامه اخیرا با تیتر بزرگی عکس کارگردان «پالپ فیکشن»، «جانگوی رها از بند»، «لعنتی های بی آبرو» و «سگ های انباری» را روی جلد برده است. تیتر این روزنامه :« فقط بگو کویینتین، بگو معذرت می خواهی» است.

نکته جالب در مورد اتفاقات اخیر، سکوت عجیب تارانتینو بعد از این وقایع است. او هنوز پاسخی به هیچ کس نداده است، معذرت خواهی هم نکرده است.

«هشت نفرت انگیز» جدیدترین فیلم کارگردان «جانگوی رها از بند»، «لعنتی های بی آبرو» و «پالپ فیکشن» است که روز کریسمس در سینماهای آمریکا شمالی و جهان اکران خواهد شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: