برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ریزش بخشی از سقف برج آزادی، گفت: به دلیل بارندگی‌ها، این اتفاق رخ داده است که امیدواریم مرمت و بازسازی این برج تا قبل از مراسم ۲۲ بهمن امسال به پایان برسد.
 فارس: احمد حکیمی‌پور در ادامه دویست و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به روند تذکرات اعضاء در جلسات شورای شهر تهران گفت: امیدواریم این تذکرات ساماندهی شود و پیشنهاد می‌شود این تذکرات برای پایان جلسه شورا در نظر گرفته شود.
 
وی با اشاره به برگزاری جلسات حسابرسی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران گفت: حسابرسی این شرکت‌ها یکی از وظایف اصلی شوراست و امیدواریم تمامی دوستان در جلسات دوشنبه‌های شورا برای بررسی این حسابرسی‌ها حضور داشته باشند.
 
حکیمی‌پور همچنین به ریاست شورای شهر تهران پیشنهاد داد که جلسات حسابرسی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری در جلسات علنی شورا انجام شود.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در تمامی گزارشات حسابرسی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران، حسابرس در بند آخر تأکید بر عدم شفافیت مالی در سازمان مربوطه کرده است.
 
حکیمی‌پور در پایان با اشاره به ریزش بخشی از سقف برج آزادی گفت: این برج در حال حاضر در حال مرمت و بازسازی بوده و در سال‌های ۹۳ و ۹۴ جلساتی با حضور مسئولان مربوطه برای مرمت این برج انجام شد و قرار است تا پایان دی‌ماه و قبل از برگزاری مراسم دهه فجر کار مرمت این برج به پایان برسد که ظاهراً بارندگی‌های اخیر خساراتی را به این برج وارد کرده است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی