برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱
مهاجرانی می گوید جنگ دعوا اسدی و کروش، به نفع فوتبال ایران نیست و حاصلی ندارد. او به عنوان یکی از بزرگان فوتبال ایران می خواهد آنها کوتاه بیایند و به مشکلات خاتمه دهند.
 خبرآنلاین؛کروش و اسدی مقابل هم ایستاده اند. یکی می گوید آن یکی باید ناپدید شود، یکی می گوید تو کاره ای نیستی و دنبال بازی سیاسی هستی و این داستان ادامه دارد. نظرتان درباره این اختلاف ها چیست؟اصلا به نفع فوتبال ما نیست. کاری به کروش و دبیر کل فدراسیون فوتبال ندارم. این دو عزیز از مسئولان بزرگ فوتبال ما هستند. ولی من فکر می کنم اصلا قشنگ نیست که اسدی و کروش اینطوری علیه هم جبهه گیری کرده اند. اسدی اعتقاد داشت که کروش باید رحمتی را دعوت کند و این یکی از عوامل اصلی اختلاف شان بود. تیم ملی جای بهترین بازیکنان لیگ برتر است. مربیان تیم ملی هم بازی های لیگ را می بینند که بهترین ها را انتخاب کنند. رحمتی در دربی یک ستاره بود. خیلی هم خوب بازی کرد. ولی حالا من نمی دانم دقیقا مشکلات بین آنها چیست. ولی کروش حرف هایی درباره او زد. به نظر من این حرف ها در خور کروش و مهدی رحمتی نبود. کروش یک مرب بزرگ است و وجهه ای بین المللی دارد. فکر نمی کنم سودی از این دعواها به فوتبال ما برسد. استقلال هم موضع گیری تندی علیه کروش داشت که باعث دلخوری کادر فنی تیم ملی شد. من فکر می کنم باشگاه استقلال خیلی زود عکس العمل نشان داد. شما اگر می خواهید دعوا کنید برای فردا و پس فردا هم زمان دارید. البته طبیعی بود که باشگاه بخواهد از دروازه بانش محافظت کند. ولی وقتی تیم ملی بازی دارد، می توانیم این بحث ها را به آینده موکول کنیم. باشگاه استقلال هم چندین سال است در ورزش حضور دارد و مسئولانش با تجربه هستند. آنها هم به هر حال می خواهند مواظب رحمتی باشند و شاید نشود از کارشان خیلی ایراد گرفت. اما به نظر من وقتی شرایط فوتبال اینطوری می شود باید بزرگتر فوتبال ما حالا می خواهد کفاشیان باشد یا عابدینی یا اسلامیان و حتی دکتر سجادی که خودش فوتبالیست بوده است، به این قائله خاتمه بدهند.
 
در این حالت همه ما ضرر می کنیم و برنده رقبایمان هستند. آیا از بین کروش و اسدی یکی باید فدراسیون را ترک کند؟من نمی دانم. اطلاعات دقیقی از جزئیات اختلاف شان ندارم. نمی تواند قضاوت کنم. من اسدی را به عنوان بازیکنی با اخلاق می شناسم. از زمان دهداری او را شناختم. آدم با سوادی است و جزو معدود فوتبالیست های تحصیل کرده است. آن طرف کروش هم آدم با سواد و با شعوری است و یک مربی بین المللی است. فقط امیدوارم به این مشکلات پایان دهند. فکر می کنید کسی از بیرون از فدراسیون از این جنگ را هدایت می کند؟
 
من مخالف این حرف هستم. وقتی شما علیه یک نفر جبهه گیری می کنید طبیعی است او هم عکس العمل نشان بدهد. چند بار کروش حرف زد و چند بار هم اسدی. اگر شما جای کروش بودید، چه واکنشی نشان می دادید؟در دوران من هیچکس نتوانست بازیکنی به تیم ملی تحمیل کند. دخالتی در انتخاب بازیکن وجود نداشت. من همیشه سعی کردم بهترین بازیکنان را انتخاب کنم. اصلا پیش نیامد که من با مسئولان فدراسیون اختلاف سلیقه داشته باشم. خیلی وقت ها کمبودها را تحمل کردم. واقعا با صبر و حوصله کار می کردم. الان هم واقعا به هر دو عزیز ارادت دارم و آرزو می کنم کوتاه بیایند.  
 
 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی