برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۸۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
وقتی آمد گفت باورم نمی شود چنین برنامه ای در این ساختمان جمع و جور و این استودیو کوچک تولید می شود. سه بار از ابتدا به انتهای خیابان را رفتم و فکر می کردم قرار است وارد یک برج معروف شوم!
شفاف: شیلا خداداد، ششمین مهمان "دید در شب" روز سه شنبه به استودیو این برنامه آمد.

خداداد از ساعت مقرر شده زودتر آمده بود که زودتر هم به خانه برگردد.

او از ابتدای ورودش نگران بود که ضبط برنامه را زودتر شروع کنیم تا به سامیار، پسر یک سال و نیمه اش برسد.

شیلا خداداد از آن دست هنرمندانی است که زندگی شخصی اش را به زندگی کاری ترجیح داده و به همین علت پنج سال از فضای سینما و تلویزیون به دور بوده است.

او به عوامل دید در شب گفت: سامیار پرستار دارد اما به هر حال من خودم باید همیشه کنارش باشم. عده ای به من معترض بودند که چرا برای به دنیا آوردن فرزندت به امریکا رفتی؟ من جوابی جز اینکه بگویم "دوست داشتم" ندارم. ترانه علیدوستی هم فرزندش را در کانادا به دنیا آورده است. مگر چه ایرادی دارد؟

او وقتی داشت درباره پسرش صحبت می کرد، عکس پس زمینه تلفن همراهش را به ما نشان داد و گفت: این عکس سامیار من است.

فرزین سرکارات، همسر شیلا خداداد استاد دانشگاه و جراح زیبایی است.

نیوشا ضیغمی، سرکارات را به عنوان یک پزشک حاذق به شیلا خداداد معرفی می کند تا او برای انجام عمل جراحی بینی اش به او مراجعه کند و همین عمل زیبایی باعث آشنایی این زوج می شود.
 
خداداد در گپ و گفت کوتاه با عوامل برنامه گفت: من در مصاحبه با شبکه تپش همه موازین کشورم را رعایت کردم و با حجاب کامل در ان برنامه حاضر شدم. حتی در همان مصاحبه گفتم که من نیامده ام اینجا بمانم و هدفم تنها ادامه تحصیل است. من انتظار داشتم وقتی به ایران بازمی گردم همه از من تقدیر و تشکر کنند اما به محض ورودم به فرودگاه بازداشت شدم!

شیلا خداداد پس ازپایان ضبط به سرعت خداحافظی کرد تا سامیار بیش از این تنها نماند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی