برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۷۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
عملیات ساخت دبیرستان پسرانه دانا دراقدامی جهادی پس از دو ماه و نیم به پایان رسید و 197 دانش آموز تحصیل خود را آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این مراسم که با حضور مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش ٫ جمعي از معاونان و مديران محلي ، مسئولان نظامی٫ انتظامی و آموزش و پرورش كيش، دانش آموزان و اولياي آنها يكشنبه 26 مهر برگزار شد دکتر مونسان ضمن تسليت ايام عزاداري سيدالشهدا و با اشاره به پيروزي هاي بزرگ رزمندگان در مقابل نيروهاي داعش در منطقه گفت: درپی فرمایشات و تاکید رهبر معظم انقلاب روند حرکت کشور در مسير توليد علم هرروزه در حال پيشرفت است.
 
دکتر مونسان اظهار داشت: پس از اعلام كمبود فضاي آموزشي در جزيره و احتمال دو شيفته شدن تعدادي از مدارس، با بررسي و پيگيري هاي لازم ساخت اين فضاي آموزشي آغاز شد و درحرکتی جهادي عملیات طراحي، اجرا و تجهيز اين مدرسه در طول 2 ماه و نيم انجام شد.
 
وی افزود: امروز شاهد به ثمر نشستن تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران اجرای این پروژه هستیم و امید است در پايان سال تحصيلي به همت مسئولان آموزش وپرورش٫ اولیاء ٫ مربیان و دانش آموزان این دبیرستان به عنوان یک نمونه و الگوي ماندگار در زمینه های آموزشی و پرورشی معرفی شود.
 
معاون عمراني سازمان منطقه آزاد كيش نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از مراحل عملیات ساخت اين دبيرستان در طول 2 ماه و نيم گذشته گفت: اين مدرسه با 20 كلاس آموزشي، سالن كنفرانس، نمازخانه، كتابخانه و سايت كامپیوتر در فضاي 2 هزار متر مربع به بهره برداري رسيده است .
 
رامین افشاری افزود: درعملیات ساخت این دبیرستان 9 هزار مترمربع محوطه سازی٫ 10هزارمترمربع مسیرهای دسترسي و پاركينگ و هزار 800 تن آسفالت ریزی انجام شده است.››
 
هاني معلمي رئيس آموزش و پرورش جزيره كيش نیزضمن تسليت به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان امام حسين (ع) ، وتقدیراز مسئولان سازمان منطقه آزاد كيش برای ساخت اين مدرسه درزمان کوتاه دوماه ونیم گفت: وفاق، همدلي و وحدت بين نهادها و ارگان هاي جزيره كيش در كشور نمونه است.
 
گفتني است 7 هزار و 40 دانش آموز در مقاطع مختلف در کیش تحصيل می کنند و تعداد 403 معلم مسئولیت آموزش این دانش آموزان را بر عهده دارند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی