برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۷۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک گفت: ایران به راه خود در مبارزه با تروریسم ادامه می دهد و ما مطمئن هستیم که سرانجام این راه به پیروزی خواهد رسید.
به گزارش هشت صبح، علی اکبر ولایتی روز شنبه در حاشیه نشست مقدماتی کنفرانس امنیتی مونیخ در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نقش ایران در منطقه و مبارزه با تروریسم، نقش درجه اول بوده و هیچ کشور دیگری در مقایسه با ایران نتوانسته کار جدی انجام دهد مگر کشورهایی همچون عراق، سوریه و لبنان که با ایران همراه و متحد هستند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بعضی کشورهای غربی تمایلی به سعادت ملت سوریه ندارند و به دنبال پیاده کردن اهداف خود در سوریه هستند.

به گفته وی، اهداف مردم سوریه با اهدافی که بعضی کشورهای غربی دنبال آن هستند، متفاوت است و اکثریت غریب به اتفاق مردم سوریه از بشار اسد حمایت می کنند.

ولایتی ادامه داد: از ابتدای بحرانی که خارجی ها به خصوص آمریکا و بعضی از مرتجعین منطقه برای سوریه ساختند، بنایشان این بود که سنگر مقاومت را در برابر صهیونیست ها بشکنند و ستون فقرات مقاومت، حکومت بشار اسد در سوریه بود.

وی یادآور شد: مردم دیدند که بشار اسد همچنان در برابر بیگانگان ایستاده و امروز هم هیچ کسی نمی تواند منکر این واقعیت شود.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک تاکید کرد: کسی که به پیروزی نهایی نزدیک می شود، بشار اسد به عنوان نماد مقاومت در سوریه و کشورهایی است که به مردم سوریه کمک می کنند و جمهوری اسلامی ایران پرچمدار حمایت از مقاومت است.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی