برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۷۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰
شقایق دهقان بازیگر زن ایران پس از بازی در چند سریال پر بیننده کمدی با حضور در برنامه خندوانه بار دیگر خنده را بر لبهای مردم هدیه کرد.
خبرایرانی: شقایق دهقان بازیگر زن ایران پس از بازی در چند سریال پر بیننده کمدی با حضور در برنامه خندوانه بار دیگر خنده را بر لبهای مردم هدیه کرد.

به گزارش خبرایرانی، بازیگر زن کمدی درباره حضورش در مسابقه خندوانه و حذفش گفت:حتما عادلانه بود و قطعا نظر مردم قابل احترام است در همین حین پسر کوچک شقایق دهقان با مطرح کردن حضور علی مسعودی با بیژامه روی سن حذف مادرش را ناعادلانه خواند ولی شقایق دهقان با بیان اینکه تعداد آرای علی مسعودی از من بیشتر بوده و باید به رای مردم احترام گذاشت شکست خود را عادلانه می داند.

شقایق دهقان افزود: مسابقه، مسابقه است. من از تمام کسانی که از من حمایت کردند تشکر می کنم، من با نمایش نامه از قبل طراحی شده در این مسابقه شرکت کردم ولی قطعا اجرای آقای مسعودی موفق تر بوده که توانسته آرا بیشتری را به خود اختصاص دهد.

وی درباره نقش مهراب و پیمان قاسمخانی در اجراهایش در خندوانه گفت: مهراب نویسنده برنامه های کمدین من بود و در این مورد بسیار زحمت کشید، پیمان هم با وجود دغدغه های زیادی که داشت زمان زیادی اختصاص داد و مشاوره هایی خوبی را در مورد اجرا و متن داد.

همچنین خاطر نشان کرد: ببینید این موضوع را باید از تهیه کننده و مجری برنامه خندوانه بپرسید که چه ملاک هایی را برای حضور افراد در مسابقه اختصاص داده بودند اما با توجه به حضور بنده و الیکا عبد الرزاقی در دوره های قبلی و اجراهایی قابل قبول توانسته بودیم داوران خندوانه را مجاب کنیم که حداقل از دو خانم برای این مسابقه استفاده کنند که البته این تعداد می توانست بیشتر باشد.

شقایق دهقان افزود: به نظر من در برنامه رامبد جوان حدسم بر این است که امیر مهدی ژوله خنداننده اول می شود.

این بازیگر جوان درباره صحبت های جنجالی اکبر عبدی که از شبکه سه پخش شد و در شبکه های اجتماعی پخش شده بود، گفت: به هر حال ما در بدنه جامعه از یک نوع ادبیات استفاده می کنیم که این ادبیات در رسانه مورد استفاده قرار نمی گیرد ، آدم ها در تلویزیون از یک ادبیاتی استفاده می کنند که با زبان جامعه ما فاصله بسیار زیاد دارد آقای اکبر عبدی از بدنه این جامعه است،وی روی اتفاق هایی که در مملکتش می افتد تعصب دارد ، آقای عبدی دغدغه مردم را دارد و با ادبیات این مردم با آنها صحبت می کند.

من طرفدار آقای اکبر عبدی بودم و طرفدارتر شدم، می دانم منظور آقای عبدی مسائل نژاد پرستانه نبود و حرکت و جسارت ایشان کاملا قابل ستایش بود و قطعا مسئولیت حرکتی که انجام داده اند را می دانستند و من از ایشان بابت این حرکت تشکر می کنم .آدم های بزرگ باید حرکات بزرگ بکنند من سیصد سال هم بگذرد جرات انجام چنین حرکتی را ندارم چون آنقدر بزرگ نیستم.

شقایق دهقان در مورد دو اتفاق تلخ یکی حادثه منا و دیگری فوت هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس افزود: حادثه منا یک فاجعه تاریخی است و با هیچ تسلیتی درد خانواده این عزیزان تکسین پیدا نمی کند و نمی دانم چه گونه می خواهند در مورد این اتفاق آن هم با شرایط و امکانات کنونی در عصر حاضر پاسخگو باشند و در جایی این تعداد آدم از بین بروند که نه جنگی وجود دارد و نه حادثه طبیعی اتفاق افتاده ، در مورد آقای نوروزی هم باید بگویم که می دانم پدر جوانی بودند و این موضوع واقعا برا خانواده ایشان سخت است از خدا می خواهم که به آنها صبر بدهد و از صمیم قلبم به همسرش تسلیت می گویم.

وی همچنین گفت: هادی نوروزی مثل وحید طالب لو ، فرشاد پیوس ، جواد نکونام ، فرهاد مجیدی ، علی کریمی ، جواد زرینچه و مهدی مهدوی کیا از جمله بازیکنانی بودند که در بین هواداران حریف نیز محبوب بودند و هیچ وقت شعاری علیه آنها داده نمی شد نبود هادی واقعا غم بزرگی برای پرسپولیس و فوتبال ایران است این ضایعه را از جانب خود به مردم کشورمان تسلیت می گویم.

بازیگر کمدین زن درباره کلیت خندوانه بیان کرد: رامبد یک کار خیلی خوب کرد یک برنامه پر انرژی با کلی طرفدار که واقعا یک اتفاق خوبی است و امیدوارم ادامه پیدا کند.

 شقایق دهقان در پایان در مورد سریال یا فیلم پژمان خاطر نشان کرد: برای سریال پژمان که پروژه ای نداریم اما پروژه فیلم سینمایی پژمان باید بگویم که فیلمنامه آن به تازگی توسط پیمان قاسمخانی به پایان رسیده و در آبان ماه به کارگردانی پیمان و با بازی پژمان جمشیدی ، سام درخشانی ، حمید فرخ نژاد به تهیه کنندگی آقای چگینی شروع به کار می کند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: