برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۷۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
عادل فردوسی پور دست برادرش را گرفت و با او و چند نفر از بچه های سایت و البته برنامه 90 به خندوانه رفتند.
عادل فردوسی پور دست برادرش را گرفت و با او و چند نفر از بچه های سایت و البته برنامه 90 به خندوانه رفتند.

عادل فردوسی پور برای رفتن به برنامه پر بیننده رامبد جوان ، با بردارش رفت. او که بعد از برنامه می گفت:«خیلی چسبید ، جناب خان کلی سئوال فوتبالی خفن و باحال از من پرسیده و حسابی خوب بوده.»

در این برنامه برادر کوچکترش را هم به همراه خود برد . برادری که منتقدان مجری برنامه پر بیننده 90 چون در همه این سال های گذشته حتی یک سند چند خطی علیه اش پیدا نکرده اند ، هر بار که هیچ بهانه ای بدست نمی آورند ، او را سوژه می کنند.

از ماجرای شایعه زشت فضا سازی برنامه 90 برای تبلیغ لژیونرهای ایرانی خارج از کشور که حاصلش کشف بازیکنانی چون رضا قوچان نژاد و اشکان دژاگه شد. همان هایی که بسیاری از مربی های سرشناس وطنی می گفتند کیفیتی معمولی و پایین تر از لیگ ایران دارند. تا ماجرای کارت های پایان خدمت که ویژه برنامه 90 جنجالی بزرگ در فوتبال مان ایجاد کرد و پرده از ابعاد یک تجارت ناپاک برداشت.

امیر برادر کوچک عادل که می گفتند چند سالی را آلمان زندگی ، دقیقا یک دهه کمتر از عادل سن دارد . او در خندوانه ، همراه عادل بود تا او وقتی می خواهد درباره یک حس خوب ،یک عشق ، یک لبخند یا کلی سئوال فوتبالی حرف بزند ، تماشاگر برادر بزرگتر باشد و او تنها به خندوانه نرفته باشد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی