برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
در شرایطی که رکود معاملات خریدوفروش در بازار آپارتمان‌های لوکس در مناطق شمالی شهر تهران همچنان ادامه دارد و حتی این رکود عمیق‌تر از شرایط راکد حال حاضر معاملات سایر آپارتمان‌ها در مناطق معمولی است، برخی مالکان واحدهای مسکونی در این مناطق، برای جذابیت بخشی و ترغیب متقاضیان به خرید واحدشان، شیوه تازه‌ای را در پیش گرفته‌اند.
 دنیای اقتصاد، این مالکان که آپارتمان‌هایشان در مناطقی قرار گرفته که از سال‌های گذشته به عنوان مناطقی گران‌قیمت وخاص در شهر تهران شناخته می‌شود، با استفاده از شهرت این محلات در کنار فاصله قیمتی که ممکن است با سایر مناطق خاص پایتخت داشته باشد، مشغول جذب مشتری برای فروش واحدهایشان هستند.

در خیابان جردن به‌عنوان یکی از محلاتی که از سال‌های گذشته تاکنون به‌عنوان منطقه‌ای گران‌قیمت و خاص بین مردم پایتخت شناخته می‌شود، اغلب مالکان، این روزها با درج قیمت‌هایی که چندان فاصله‌ای با قیمت آپارتمان‌های معمولی نواحی مرکزی شهر ندارند، سعی دارند متقاضیان پردرآمد آپارتمان‌های مسکونی را که در سایر مناطق قصد خرید مسکن دارند، به این منطقه بیاورند.

هم‌اکنون برخی مالکان آپارتمان‌های‌ فروشی در محدوده خیابان جردن، با شرایط ویژه‌تری نسبت به سایر محلات واقع در محدوده منطقه سه تهران، آپارتمان‌های خود را به بازار فروش عرضه کرده‌اند.

هم‌اکنون منطقه سه تهران بعد از منطقه یک، به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین منطقه پایتخت از نظر قیمت مسکن محسوب می‌شود.

مطابق با آمارهای رسمی استخراج شده از سامانه رهگیری، هم‌اکنون متوسط قیمت هرمترمربع واحد مسکونی در منطقه سه تهران، حدود ۸ میلیون تومان است. این در حالی است که در حال حاضر اغلب فایل‌هایی معرفی شده به بازار فروش در محدوده خیابان جردن بین ۵/ ۵ تا ۵/ ۷ میلیون تومان در بنگاه‌ها و با تاکید بر اکازیون بودن شرایط فروش ملک در آگهی‌ها، فایل شده است.

البته در میان این فایل‌ها، موارد دیگری هم یافت می‌شود که قیمت هرمترمربع از آنها در مرز ۸ میلیون تومان قرار دارد یا متناسب با متریال خاص به کار رفته در آپارتمان حتی از این مرز هم عبور می‌کند.

قیمت مسکن در برخی مناطق خاص
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها