برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۶۵۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
هافبک دفاعی گسترش فولاد دیروز در بازی با استقلال اهواز اولین گلش را برای تیمش به ثمر رساند، او در مورد شرایط تیم خودشان و تیم سابقش تراکتورسازی گفت و گویی انجام داد.
 مهدی کیانی در مورد کسب 3 امتیاز مقابل آبی پوشان اهواز گفت: شرایط به نوعی بود که هر دو تیم به 3 امتیاز نیاز داشتند، ما در این مدت بازی های خوبی انجام می دادیم مهم این بود که ببریم و 3 امتیاز را بگیریم. با همت بچه ها و انجام صحبت های کادرفنی به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم و در هوای به شدت گرم اهواز پیروز شدیم.
 
او در مورد فراز و نشیب های فولاد در این مدت ادامه داد: در خیلی از بازی ها که نتیجه نگرفتیم مثل دیدار با استقلال اصلا مستحق باخت نبودیم. در بازی جام حذفی مقابل ذوب آهن حریف از طریق یک ضربه ایستگاهی به گل رسید ولی ما روند ما روز به روز بهتر می شود و اگر توپ هایمان تبدیل به گل شود، خیلی خوب می شود.
 
این بازیکن که خودش دومین گل تیمش مقابل استقلال اهواز را به ثمر رساند، در این باره گفت: در تمرینات زیاد تمرین گلزنی می کنیم. به کمک خدا و بچه ها و زحماتی که کشیده شد، توانستم به گل برسم ولی موفقیت تیمم از همه چیز مهمتر است.
 
وقتی از کیانی سوال شد با توجه به اینکه جایگاه گسترش فولاد از تراکتورسازی در جدول بالاتر است، به نفعش شده که امسال تغییر تیم داده یا خیر پاسخ داد: گسترش تیمی خوب با امکانات خوب است، قسمت شد که امسال به اینجا بیایم و بیشتر به خاطر شخص فراز کمالوند این کار را انجام دادم. امیدوارم بتوانم به تیمم کمک کنم.
 
وی که سابقه کار با تونی اولیویرا را دارد در مورد انتقادهایی که به این مربی می شود و اینکه آیا به حق است یا خیر افزود: آدم نباید هیچ وقت نمک بخورد و نمکدان بشکند. او یکی از بهترین مربی ها از لحاظ تاکتیکی است و یکی از بزرگترین مربیان آسیاست، مقصر اصلی نتیجه نگرفتن تراکتورسازی باشگاه است، باشگاه. همه باشگاه ها 70درصد بازیکنانشان را نگه می دارند اما تراکتورسازی 70درصد از بازیکنانش را از دست داد. تونی این وسط چه کار کند؟ او که نمی تواند خودش به درون زمین برود و فوتبال بازی کند. او یک مربی بزرگ و کاربلد است.
 

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: