برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۶۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
به دنبال ارسال نامه ای از سوی عباس آخوندی به معاون اول رییس جمهور و موافقت آقای جهانگیری با افزایش مبلغ وام مسکن مهر به زودی منابع این افزایش اعتبار تامین خواهد شد.
 خبرآنلاین؛ احمد اصغری‌مهرآبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اعلام کرد:به دنبال ارسال نامه ای از سوی عباس آخوندی به معاون اول رییس جمهور و موافقت آقای جهانگیری با افزایش مبلغ وام مسکن مهر به زودی منابع این افزایش اعتبار تامین خواهد شد.
 
وی افزود: آقای جهانگیری با موافقت با درخواست وزیر راه و شهرسازی از بانک مرکزی خواست تا منابع این میزان افزایش وام مسکن مهر را تامین کند.
 
به گفته وی بانک مرکزی با این درخواست موافقت کرده و به زودی این افزایش تامین اعتبار خواهد شد.
 
وی تاکید کرد که هیچ افزایش قیمتی در پردیس لحاظ نشده چون دستورالعمل‌ شماره سه چنین اجازه‌ای را برای افزایش قیمت نمی‌دهد.
 
وی درباره آخرین روند تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس گفت: نسبت به دوره‌های گذشته، روند تکمیل پروژه‌ها در پردیس سرعت یافته است. باید بگویم پیش از این فاز ۸ تا حدی متوقف شده بود اما در حال حاضر در این فاز نسبت به گذشته فعالیت‌های بیشتری انجام می‌شود.
 
مهرآبادی اظهار کرد: حتی در شهری مثل پردیس که هزینه ساخت و سازها بسیار بالاست اجازه افزایش قیمت داده نشده است. با جلساتی که برگزار شد و بر اساس دستور کتبی وزیر راه و شهرسازی، تامین خدمات زیربنایی و شبکه‌ها از منابع داخلی شرکت عمران شهرهای جدید تامین می‌شود که هم اکنون در حال اجرایی شدن است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: