برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۶۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۰
«دوران عاشقی»در پایان هفته‌ی هفتم نمایش خود به مجموع فروشی معادل 2 میلیارد و 230 میلیون تومان رسیده است.
امیر قطبی (مدیر پخش شرکت فیلمیران) گفت: آخرین ساخته‌ی علیرضا رئیسیان که روایتگر داستان عاشقانه‌ای بر بستر مسائل اجتماعی است، با در اختیار دشتن 16 سالن نمایش در تهران و 12 سالن در سایر شهرها، از امروز (27 شهریور) وارد هفته‌ی هشتم اکران شده است.
 
در این فیلم لیلا حاتمی برای بار سوم پس از «چهل‌ سالگی» و «ایستگاه متروک» با رئیسیان همکاری کرده است. شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، پرویز پورحسینی و بیتا فرهی نیز دیگر بازیگران این فیلم هستند.
 
«دلتنگی‌های عاشقانه» ساخته‌ رضا اعظمیان دیگر فیلم این شرکت است که از 24 شهریور نمایشش در تهران آغاز شده و طی دو روز نمایش در 17 سالن سینما، 13 میلیون تومان فروش داشته است.
 
این فیلم که محصول سال 1391 است و هنوز در شهرستان‌های کشور به نمایش درنیامده، داستان زندگی یک زوج جوان است که هنگام بازگشت از ماه عسل متوجه حمله‌ نیروهای عراقی به ایران می‌شوند و زندگی آنها دستخوش تغییر می‌شود.
 
در این فیلم محمدرضا فروتن، میترا حجار، رویا تیموریان، شاهرخ فروتنیان، سیامک اطلسی، مریم کاویانی و شیوا خنیاگر به ایفای نقش می‌پردازند.
 
«مزار شریف»به کارگردانی عبدالحسن برزیده نیز دیگر فیلم در حال نمایش این روزهای سینماست که در ابتدای هفته‌ی دوم نمایش حدود 44 میلیون تومان فروش داشته است.
 
به گفته‌ی غلامرضا فرجی (مدیر پخش حوزه‌ی هنری)، این فیلم در 16 سالن سینمای تهران و 10 سالن در سایر شهرها در حال نمایش است.
 
«مزارشریف» با بازی حسین یاری، مهتاب کرامتی، عمار تفتی، ابراهیم برزیده و مسعود رایگان ماجرای حمله‌ی طالبان به کنسولگری ایران در شهر مزارشریف و شهادت دیپلمات‌های ایرانی را روایت می‌کند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: