برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۵۸۷۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
کشتی گیر سنگین وزن کشتی فرنگی گفت: اردوی تیم ملی به محلی برای تسویه حساب آقایان با کشتی گیران تبدیل شده بود.
 مهدی نوری با انتقاد از عملکرد کادر فنی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی گفت: متاسفانه کادر فنی نشان داد که چیزی برای ارائه به کشتی گیران نداشته است. خودشان هم می‌دانستند که علی‌یاری در 130 کیلو نتیجه نمی‌گیرد اما برای تسویه حساب با من او را عازم مسابقات جهانی کردند.
 
وی ادامه داد: اگر من را به مسابقات اعزام می‌کردند خیلی راحت می‌توانستم حداقل 3-4 امتیاز برای تیم بگیرم تا کشتی فرنگی نائب قهرمان شود. اما حسن بابک و عزیزی با رفتاری مافیایی اجازه ندادند من به تیم ملی برسم. آن ها اگر از یک نفر خوش‌شان نیاید اجازه نمی‌دهند در کشتی فرنگی باشد دو ماه من را زیر بدترین فشارهای روحی قرار دادند به طوریکه هر روز با استرس از خواب بیدار می‌شدم. مربیان طوری رفتار می‌کردند که انگار من در اردوی تیم ملی حضور ندارم. در حالی که بین کشتی گیران و مربیان آزاد انسجام و همدلی خوبی وجود داشت.
 
نوری تصریح کرد: متاسفانه اردوی تیم ملی به محلی برای تسویه حساب شخصی آقایان تبدیل شده بود یعنی اگر سه سال پیش اتفاقی رخ داده بود در اردو با کشتی گیران تسویه حساب می‌کردند. اگر این تیم نتیجه می‌گرفت باید تعجب می‌کردید چرا که یک روز هم نشد که مربیان نقاط ضعف را به کشتی گیران یاداوری کنند. کادر فنی چیزی برای ارائه از نظر فنی به کشتی گیران نداشت و بسیاری از کشتی گیران حتی این مربیان را قبول نداشتند و با برنامه خودشان تمرین می‌کردند. بقیه هم باری به هر جهت تمرین می‌کردند تمرینات آن قدر در این ماه‌ها تکراری بود که آنها را از حفظ شده بودیم.
 
وی خاطرنشان کرد اجازه صحبت کردن به هیچ کشتی گیری داده نمی‌شد و منتظر پیدا کردن نقطه ضعفی بودند که کشتی گیر را تخریب کنند در حالی که کوچ در کشتی حرف اول را می‌زند اما مربیان ما نه تنها از کشتی گیران حریف شناختی نداشتند بلکه از کشتی گیران خودشان هم شناختی نداشتند. در این چند ماه فقط یک سری تمرینات تکراری را انجام می‌دادیم و تمرینات اختصاص در کار نبود به طوریکه تمرینات کشتی گیران سبک وزن و سنگین وزن هیچ تفاوتی با هم نداشت. کادر فنی نه تنها کمکی برای پیشرفت به کشتی گیران نمی‌کرد بلکه حتی در برخی موارد آنها را تخریب می‌کرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها