برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۵۸۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
در حالی که اغلب ناظران سیاسی داعش را تهدیدی برای رژیم صهیونیستی نمی‌دانند، یک کارشناس سیاسی این رژیم مدعی شد که داعش سرانجام به "اسرائیل" خواهد رسید.
العالم: تحلیلگران مسائل سیاسی رژیم صهیونیستی با گذشت چند سال از آغاز بحران سوریه به بررسی تبعات این بحران و حرکت پناه‌جویان سوری به اروپا پرداختند.

"عراد نیر" تحلیلگر مسائل راهبردی شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: تصاویری که از هجوم پناهجویان به اروپا منتشر می شود هولناک است.

وی افزود: داعش، جبهه النصره و القاعده و بشار اسد باعث گریز این افراد از کشورشان شدند. برادران مسلمان آنها در کشورهای ثروتمند و نفت خیز حاشیه خلیج فارس درهای خود را به روی پناه جویان بسته اند. اروپا طی 5 سال این مسأله را نادیده گرفته است.

وی تاکید کرد: منابع سیاسی در اسرائیل می گویند در نهایت هیچ راه حلی جز اعزام نیروی زمینی از اروپا برای رویارویی با تروریستهای داعش و القاعده و بوکوحرام در خاورمیانه و افریقا وجود ندارد. ارتش اسرئیل و نیروی هوایی آن نیز می توانند در این راستا به آنان یاری کنند.

کارشناس صهیونیست افزود: سرانجام داعش با وجود موانع متعدد، به اسرائیل می رسد.

"رونی دانییِل" تحلیلگر مسائل نظامی تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: روسیه در حال حاضر در حال گرد آوری نیروی هوایی گسترده در اراضی سوریه برای رویارویی با داعش است و این آغاز حضور مستقیم روسیه در بحران سوریه خواهد بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: