برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره قیمت طلا گفت: در هفته گذشته تغییرات چندانی را در بازار طلا وجود نداشت و فقط نوسان کمی را دربازار ارز شاهد بودیم. وی همچنین درباره تغییرات بازار طلا و سکه در ایام ماه محرم نیز گفت: در ایام محرم داد‌وستد‌ها کم می‌شود ولی این موضوع دلیل بر تغییرات قیمتی نیست.
محمدکشتی آرای رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت‌ طلا در بازار داخلی تابعی از قیمت ارز و قیمت جهانی طلاست اظهار کرد: طلا در هفته گذشته تغییرات عمده‌ای در بازار‌های جهانی نداشت و در بازار‌های مالی اتفاق خاصی را شاهد نبودیم.

وی افزود: اوایل هفته گذشته قیمت جهانی طلا 1123 دلار بود که در اواخر هفته به حدود 1108 دلار رسید و در طول هفته به طور میانگین حدود 15 دلار نوسان داشت.

او گفت: تغییرات نرخ طلا و سکه در طول هفته گذشته به دلیل نوسانات نرخ ارز بود و قیمت سکه که در اوایل هفته 912 هزار تومان بود در روز چهارشنبه به حدود 920 هزار تومان افزایش یافت ولی در روز پنج شنبه دوباره روند کاهشی در پیش گرفته و به 911 هزار تومان رسید.

رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه ارزش سهام آمریکا و اروپا افزایش کمی داشت اظهار کرد: نرخ دلار در بازارهای آسیا تقویت شده و در مجموع تغییرات عمده‌ای در شاخص‌های اقتصادی نداشتیم.

وی همچنین درباره تغییرات بازار طلا و سکه در ایام ماه محرم نیز گفت: در ایام محرم داد‌وستد‌ها کم می‌شود ولی این موضوع دلیل بر تغییرات قیمتی نیست.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: