برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۵۴۷۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
اگر به عنوان یک کاربر اندرویدی نگران خراب شدن دکمه پاور یا همان خاموش و روشن گوشی خود هستید می‌توانید مانند کاربران گوشی‌ آیفون از حسگرهای حرکتی استفاده کنید.
روزنامه ایران: در گوشی‌های اندرویدی به صورت پیش‌فرض امکان حسگرهای حرکتی دیده نشده است و شما نمی‌توانید چنین بخشی را در گوشی خود فعال کنید. اما به کمک اپلیکیشن‌های مخصوص در این زمینه می‌توانید امکان حسگرهای حرکتی را به گوشی خود بیاورید. یکی از این اپلیکیشن‌ها Smart Screen On Offاست.

با این اپلیکیشن علاوه بر خاموش و روشن کردن گوشی بدون استفاده از دکمه پاور، می‌توانید مدل‌های مختلف خاموش و روشن کردن را نیز برای گوشی خود تعریف کنید. در واقع این اپ با جمع آوری چندین حالت مختلف، حالات متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

تکان دادن گوشی برای خاموش و روشن شدن صفحه نمایش، امکان انتخاب و تعریف تعداد تکان گوشی برای خاموش و روشن شدن صفحه، استفاده از Proximity sensor برای خاموش و روشن شدن صفحه،خاموش شدن صفحه نمایش به صورت خودکار با در جیب گذاشتن گوشی، امکان قرار دادن زمان دلخواه برای خاموش شدن خودکار صفحه نمایش و... از امکاناتی است که این اپلیکیشن در اختیار کاربرانش می گذارد.

این اپ در دو نسخه پولی و رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید قرار گرفته است. اما در همین زمینه اپلیکیشن دیگری به نام Gravity Screen نیز وجود دارد. این اپلیکیشن نیز امکان خاموش و روشن شدن گوشی را به شیوه‌های مختلف به شما می‌دهد.

 شما با مراجعه به بخش تنظیمات اپلیکیشن می‌توانید مدل‌های مختلف خاموش و روشن شدن گوشی را برای خودتان فعال کنید. این اپلیکیشن اندرویدی نیز رایگان است ولی برخی امکانات آن با پرداخت پول از داخل برنامه قابل دسترسی است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: