برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۵۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۰
به اعتقاد اسطوره لیورپول، سرمربی این تیم اصلا تحت فشار نیست.
ایان راش، ستاره دهه 80 تیم فوتبال لیورپول اعتقاد دارد برندان راجرز، سرمربی ایرلندی باشگاه تحت فشار نیست و خطر اخراج را احساس نمی‌کند.

او می‌گوید فقط منچسترسیتی با شروع درخشانش استثناست و بقیه بزرگان فعلا تقریبا در یک سطح هستند.

ستاره بازنشسته ولزی در این باره گقت: در حال حاضر همه تیم‌های لیگ تحت فشار هستند. اگر وستهام را می‌بردیم همه از یک شروع رویایی  حرف می‌زدند. عجیب است که نتیجه یک مسابقه چه کارهایی می‌کند! منچستریونایتد وضعیتی شبیه لیورپول دارد و اوضاع چلسی از ما دو تیم بدتر به نظر می‌رسد.فقط منچسترسیتی تفاوت ایجاد کرده است.تصور نمی‌کنم راجرز تحت فشار باشد. یک بازی بزرگ مقابل منچستریونایتد در پیش خواهد بود و امیدوارم بازیکنان ملی‌پوش تیم، سالم به کمپ باشگاه بازگردند.

راش شگفتی‌سازی سوانزی، لسترسیتی و کربستال‌پالاس را دلیلی برای رقم خوردن یک فصل جالب می‌داند.

او با این جملات، چنین نظریاتی را بیان کرد: فصل جالبی پیش‌رو داریم.لیورپول، تاتنهام، چلسی، آرسنال و منچستریونایتد رقبای سرسختی برای منچسترسیتی هستند و در میانه جدول سوانزی و کریستال‌پالاس حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.هریک از این تیم‌ها با هزینه زیاد، بازیکن بزرگی به خدمت گرفتند و اگر ستاره‌هایشان سرحال باشند به راحتی در 4 رتبه ابتدایی قرار می‌گیرند. منچسترسیتی کلاس متفاوتی دارند اما منهای این تیم،  بقیه تیم‌ها سطح تقریبا یکسانی دارند. وستهام، لیورپول و آرسنال را می‌برد و کریستال‌پالاس، چلسی و سوانزی، منچستریونایتد را شکست می‌دهد. چنین لیگی برای من جذاب‌ترین رقابت دنیاست چون هر تیمی می‌تواند رقیبش را شکست دهد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: