برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ در اولین ایستگاه تبلیغاتی خود، اصلاح در قوانین مهاجرت و بهبود وضع کشاورزان را وعده داد.
هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا در دوره اول ریاست جمهوری باراک اوباما که به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سفرهای تبلیغاتی خود را آغاز کرده، در اولین ایستگاه به ایالت آیوا رفت.

به گزارش رویترز، هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ در اولین ایستگاه تبلیغاتی خود، اصلاح در قوانین مهاجرت و بهبود وضع کشاورزان را وعده داد.هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ در اولین ایستگاه تبلیغاتی خود، اصلاح در قوانین مهاجرت و بهبود وضع کشاورزان را وعده داد.کلینتون با حضور در جمع مردم این ایالت سرمایه گذاری، اصلاح قوانین مهاجرت و تقویت اقتصاد روستایی آمریکا را به رای دهندگان وعده داد. وی در جمع چند صدنفری از مردم این منطقه گفت در صورت رسیدن به ریاست جمهوری اولین اقدام خود را در جهت تقویت سرمایه گذاری در روستاها تنظیم می کند.

این نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا در ادامه گفت اعتقاد دارد که تقویت اقتصاد روستایی می تواند موجب بهبود وضعیت آینده اقتصاد باشد. بر این اساس حدود ۴۶ میلیون نفر از مردم آمریکا (حدود ۱۵درصد) در مناطق روستایی زندگی می کنند.

کلینتون همچنین با انتقاد از اظهارنظرهای رقبای جمهوریخواهش درباره اصلاحات قانون وعده داد اولین تلاش وی بعد از رسیدن به کاخ سفید، بالا بردن تولید محصولات کشاورزی خواهد بود.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: