برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۴۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت : دولت با شناسایی پردرآمدها تا کنون یارانه دو میلیون نفر دیگر را قطع کرده است.
شبکه خبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با حضور در برنامه نگاه یک سیما، یکی از مشکلات دولت یازدهم را انحراف از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دانست و گفت: مردم بدانند توزیع مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر بر خلاف قانون است و نیمی از آن باید پرداخت شود.

نوبخت، با اشاره به انصراف دو میلیون و 400 هزار نفر از دریافت یارانه، اظهار داشت: دولت با شناسایی پردرآمدها تا کنون یارانه دو میلیون نفر دیگر را قطع کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یکی از اهداف اصلی دولت یازدهم را دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی عنوان کرد و افزود: برای دستیابی به این رقم سالانه نیازمند 800  تا 1063 هزار میلیارد تومان منابع هستیم که باید از داخل و سرمایه گذاری خارجی تأمین شود.

نوبخت افزود: انتقال فناوری های نوین به کشور و تلاش برای ایجاد بازار صادرات محصولات غیرنفتی ما، نیز از دیگر سیاست های دولت در گفتگو با هیئت های خارجی است.

نوبخت با اشاره به تدوین همزمان  لایحه بودجه سال 95 و برنامه ششم توسعه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم گفت: مشکل آب، محیط زیست و اجرای تعهدات فراوان صندوق های بازنشستگی از مهمترین مسائل دولت در تدوین این برنامه است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها