برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۴۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰
شماره دیروز یکی از روزنامه های سراسری در تیتر نخست خود از هم سوئیت شدن مهدی هاشمی با محمدرضا رحیمی در یک بند به نقل از فاطمه هاشمی گزارشی را تهیه کرده بود که مورد توجه دیگر رسانه ها نیز قرار گرفت. اما به نظر می رسد این روزنامه در مصاحبه صورت گرفته دست برده و تحریف مطالب را رقم زده است.
دنیای اقتصاد: شماره دیروز یکی از روزنامه های سراسری در تیتر نخست خود از هم سوئیت شدن مهدی هاشمی با محمدرضا رحیمی در یک بند به نقل از فاطمه هاشمی گزارشی را تهیه کرده بود که مورد توجه دیگر رسانه ها نیز قرار گرفت. اما به نظر می رسد این روزنامه در مصاحبه صورت گرفته دست برده و تحریف مطالب را رقم زده است.

موضوعی که با واکنش شدید فاطمه هاشمی روبه رو شده و وی پاسخی را برای چاپ در شماره امروز به این جریده ارسال کرده و خاطر نشان ساخته: بازگشت به انتشار «گزارش شب‌نشینی در اوین» در صفحه نخست شماره ٢٣٧٣ روز دوشنبه که گفت‌و‌گوی این‌جانب با آن جریده تبدیل به گزارش خبری شده بود، در کمال تأسف آن رسانه به‌دلیل عافیت‌طلبی‌های مرسوم و با نادیده‌گرفتن حق مخاطب و اصل آزادی بیان، اقدام به تحریف مطالب، سانسور و قلب واقعیت کرده است.

فاطمه هاشمی در ادامه اعتراض خود تاکید کرده که بخش هایی را که مورد توافق قرار گرفته چاپ نشود، چاپ شده در حالیکه بقیه گفته های وی علی رغم تایید منتشر نشده است:  جای افسوس دارد مطالبی که صرفا جهت اطلاع خبرنگار عنوان شده و پس از پایان گفت‌وگو نیز تأیید نهایی صورت گرفته، همان مسائل غیرقابل انتشار، در روزنامه منتشر شده است. به همین دلیل آن روزنامه موظف است براساس ماده ٢٣ قانون مطبوعات نسبت به انتشار متن کامل مصاحبه این‌جانب اقدامات لازم را انجام دهد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها