برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۹
بهنوش بختیاری در برنامه رادیویی جمعه می‌آید پشت خط، مجری از حضور این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار خوشحالی می‌کند و از آرزوهایش می‌پرسد. خانم بختیاری هم با تأنی خاص خود می‌گوید: «دوست دارم جامعه‌شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته‌ای سریع ذوق‌زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکر کنم، مثلا درباره این‌که بعد از ترکمانچای چه اتفاقی افتاد!»
خبرایرانی: در حالی که بهنوش بختیاری در برنامه رادیویی جمعه می‌آید پشت خط، مجری از حضور این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار خوشحالی می‌کند و از آرزوهایش می‌پرسد. خانم بختیاری هم با تأنی خاص خود می‌گوید: «دوست دارم جامعه‌شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته‌ای سریع ذوق‌زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکر کنم، مثلا درباره این‌که بعد از ترکمانچای چه اتفاقی افتاد!»

همین یک جمله کافی است که قلم در دست یک روزنامه‌نگار بجنبد و در روزنامه آفتاب یزد بنویسد: «این‌که دلواپسان به جای کفن‌پوشی برای این چیزی که خیانت می‌خوانند، به سراغ امثال بهنوش بختیاری می‌روند، هم مسخره است و هم قابل تحسین و نشان از پیشرفت دارد. سوءاستفاده کلا غلط است، چه گدایی که از بچه‌اش برای مظلوم‌نمایی سوءاستفاده می‌کند، چه دلواپسی که از چهره‌ یک زن بازیگر طنز سوءاستفاده می‌کند.»

نویسنده این مطلب، البته به این کنایات و تشبیهات بسنده نکرده بود و تیتر نوشته نیز برخورنده بود: «واسه نونه»؛ تیتری برگرفته از ترانه «دلقک» اصفهانی! بهنوش بختیاری هم این نقد گزنده را «سخیف و دلقک‌وار» خواند و هجمه این روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب را بی‌پاسخ نگذاشت.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی