برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۳۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
به تازگی مدیر یکی از شرکت های یخچال سازی که علاقه زیادی به ارتقای اکانت کلش آو کلنز خود دارد، اقدام به انتشار آگهی برای استخدام نیروی ماهر برای مدیریت اکانت کلش خود کرده است.


این روزها افرادی با بازی کلش دغدغه هایی را برای خود ایجاد کرده اند. برخی افراد، اوقات فراغت شان را با این بازی پر کرده و برخی دیگر تمام زندگی شان را صرف این بازی کرده اند، تا جایی که زندگی شان تا مرز فروپاشی رسیده است. 

مریم 26 ساله یکی از افرادی است که به شدت از همسر خود بابت وابستگی اش به این بازی گله می کند. به گفته او هیچ مشکلی در زندگی زناشویی شان به این حد ناراحت کننده و غیرقابل حل نبوده است. 

این خانم 26 ساله به خبرنگار می گوید: زندگی ام در حال از هم پاشیدن است و همسرم بیشتر از من و زندگی مشترک مان به بازی کلش اهمیت می دهد! 

با همسرش که صحبت می کنم و از او می پرسم که چرا اینقد وابسته این بازی شده؟ می گوید: تا الان 6 میلیون برای این بازی پرداخت کرده ام و جم خریده ام! با تعجب می پرسم جم چیست؟! می گوید: الماس خریده ام! 

نگاه می کنم به چهره اش، به چهره مردی که رفاه همسرش را فدای بازی ای کرده که هیچ امتیاز مثبتی در زندگی اش ندارد و می گویم: الماس ها قابل فروش است؟ می توانی آنها را به پول تبدیل کنی؟ با خنده می گوید: الماس واقعی که نیست! الماس ها داخل موبایلم هستند! 

در این میان مریم بغض کرده و ادامه می دهد: ساعت سه صبح بیدار می شود و به او می گویم چرا بیدار شدی؟ جواب می دهد war داریم! باید با بچه ها برویم جنگ! 

او می گوید: به خاطر وابستگی شدید همسرم به این بازی کارفرمایش می خواهد اخراجش کند و من نمی دانم او قرار است تا کی بازی کلش را ادامه دهد؟      
 
کلش آو کلنز چیست؟  چقدر درآمد دارد؟  
 
بازی کلش ابتدا با یک دهکده خالی از تجهیزات شروع می شود که بازیگر در طی بازی و با ساخت و ساز دهکده اش را با نیروهای قوی و قدرتمند، تقویت می کند. 

سازنده بازی کلش آو کلنز استودیوی سوپرسل بوده که در پایتخت کشور فنلاند قرار دارد. سوپرسل با ارایه به روزرسانی‌های هفتگی توانسته بعد از گذشت چند سال همچنان محصول خود را در صدر جدول‌های «آپ استور» و «گوگل پلی» نگه دارد.  

كارشناسان اقتصادی با بررسی وضعیت بازار جهانی بازی‌ها به این نكته دست پیدا كرده‌اند كه استودیوی سوپرسل در شرایط فعلی ارزشی بالغ بر سه میلیارد دلار دارد. 

براساس آمار كاربران روزانه بیش از ٣٠ میلیون نفر در دنیا در حال انجام این بازی هستند. در كنار این موضوع، سازندگان بازی توضیح داده‌اند كه سود روزانه آنها از كلش آو كلنز چیزی در حدود پنج میلیون دلار است. 

چندی پیش بیزنس اینسایدر به عنوان یكی از وب‌سایت‌های مطرح اقتصادی، گزارشی را از كلش آوكلنز منتشر كرد كه طبق آن مشخص شد سوپرسل به عنوان سازنده بازی در كنار درآمدهای جانبی از طریق تبلیغات، سالانه در حدود یك میلیارد دلار تنها از كلش آو كلنز درآمد دارد. 
 
بازار داغ خرید و فروش اکانت کلش 
 
گویا تنها شرکت سوپرسل از تولید بازی کلش آو کلنز سود نمی کند و هستند کسانی که با خرید و فروش اکانت های این بازی درآمدزایی می کنند. 

فروش این اکانت ها در پاساژ های موبایل مانند علاالدین، ایرانیان و ... انجام می شود؛ از ١٠٠ هزار تا 8 میلیون تومان! هر‌چقدر بیشتر هزینه شود در ازای آن مراحل بالاتری از بازی و امکانات بیشتری دریافت می شود. 

در این میان علاوه بر خرید و فروش اکانت، معامله جم یا همان الماس، بازاری مختص به خود دارد؛ با این که کلش آف کلنز جزو بازی‌هایی است که نصب رایگان دارد و مثل بقیه بازی‌های رایگان اکثر محتویات و قابلیت‌های آن آنلاک و باز است، اما بازیکن‌ها برای این که قوی‌تر شوند باید مقداری پول خرج کنند. جز این، بازیکن‌ها برای ساخت ساختمان‌های خود در بازی هم نیاز به منابع دارند، اما از آنجا که خیلی وقت‌ها حوصله غارت کردن ندارند، باید با جِم نیاز خودشان را به منابع جدید رفع کنند؛ اتفاقی که باعث شده طرفداران بازی کلش، نسبت به خرید جِم هم علاقه نشان بدهند. علاقه‌ای که باز هم پای واسطه‌ها را به این معامله باز کرده تا جایی که جِم در جعبه‌های ۲۸ هزارتایی به قیمت ۷۴۵ هزارتومان به فروش می‌رسد. 

در این بازار جعبه‌های ۱۴ هزارتایی ۳۷۵ هزارتومان، ۹۰۰۰ تایی ۲۶۵ هزارتومان و بالاخره یک جعبه جم ۵۰۰ تایی ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد؛ اتفاقی که باعث خارج شدن مقادیر زیادی ارز از کشورمان شده است. 
 
استخدام نیروی ماهر برای مدیریت اکانت کلش آو کلنز! 
 
به تازگی مدیر یکی از شرکت های یخچال سازی که علاقه زیادی به ارتقای اکانت کلش آو کلنز خود دارد، اقدام به انتشار آگهی برای استخدام نیروی ماهر برای مدیریت اکانت کلش خود کرده است. این مرد 36 ساله که علاقه شدیدی به اکانت خود دارد با دقت به پای مصاحبه با متقاضیان نشسته و در نهایت یکی از آنها را برای مدیریت اکانت خود انتخاب کرده است! 

حقوق این بازیکن کلش آو کلنز یک میلیون و 500 تومان تعیین شده است! و بیشتر از هر کدام از کارکنان شرکت مورد توجه مدیر قرار دارد! 

منبع: فردا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: