برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۳۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در صحبت‌های امروز برای بازیکنانش از ۲ بازی گذشته و بازی پیش رو مقابل سپاهان سخن گفت.
 تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پشت درهای بسته و به دور از چشم خبرنگاران و هواداران از ساعت 18 در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* 15 دقیقه ابتدایی تمرین به صحبت سرمربی پرسپولیس با بازیکنان گذشت. برانکو در صحبت‌هایش ابتدا درباره دو بازی گذشته پرسپولیس در لیگ برتر صحبت کرد و سپس در مورد بازی پیش رو مقابل سپاهان حرف زد. برانکو در صحبت‌هایش نکات فنی حمله و دفاع در بازی با سپاهان را برای بازیکنان تشریح کرد.

* 3 دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدای تمرین زیر نظر ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان خود به تمرینات ویژه پرداختند.

* در آستانه بازی پرسپولیس و سپاهان سرخ‌پوشان مصدوم ندارند و مهرداد کفشگری و رضا نورمحمدی دو بازیکن سرخ‌پوشان که دیروز اختصاصی تمرین کرد و مقابل مس بازی نکردند هم در تمرین امروز همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.

* تمرین پرس در محوطه کوچک بخش دیگری از تمرین امروز شاگردان برانکو بود.

* سرمربی پرسپولیس بازیکنان را در دو ترکیب مختلف روبروی هم قرار داد و تاکتیک‌های هجومی مورد نظرش برای بازی مقابل سپاهان را با بازیکنان تمرین کرد. این بخش از تمرین حدود 30 دقیقه به طول انجامید.

* فوتبال بدون دروازه قسمت دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود و مربیان این تیم تاکید ویژه‌ای بر روی کارهای تاکتیکی تمرین شده داشتند.

* تی هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس همانند چند روز گذشته در تمرین امروز غایب بود.

* شوت به دروازه بخشی از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود که این تمرین زیر نظر کریم باقری انجام شد. از طرف دیگر برانکو هم تمرینات حمله به دفاع را زیر نظر داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه و از ساعت 19 و 25 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف سپاهان خواهد رفت.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها