برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری مقابل ملوان در غیاب دو بازیکن این تیم برگزار شد.

 تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری مقابل ملوان انزلی از ساعت 18:30 برنامه‌های آماده‌سازی خود را برای دیدار با ذوب‌آهن پیگیری کرد.

تمرین امروز در حالی برگزار شد که پرویز مظلومی حدود 30 دقیقه شاگردانش را در رختکن دور هم جمع کرد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

* سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی دو بازیکن بودند که به دلیل مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشتند.

*فرزاد مجیدی و وحید طالب‌لو هنگامی که وارد زمین چمن شدند با دیدن خبرنگاران روز خبرنگار را به آنها تبریک گفتند همچنین آرش برهانی با تعدادی از خبرنگاران عکس سلفی گرفت و روز آنها را تبریک گفت.

* امین حاج محمدی امروز به صورت جداگانه تمرین کرد و در کارهای گروهی حضور نداشت.

* منصور پورحیدری نیز در تمرین آبی پوشان غایب بود.

* هنگامی که پروپیچ وارد زمین شد یکی از هواداران استقلال با او عکس سلفی گرفت. جالب اینجا بود که قد این هوادار به مهاجم بلندقامت آبی‌پوشان نمی‌رسید و در نهایت او تلفن همراه این تماشاگر را گرفت و عکس سلفی انداخت.

* جاسم کرار هافبک عراقی آبی‌پوشان در تمرین امروز حاضر بود شایعه شده بود که شاید کرار در تمرین امروز شرکت نکند اما وی پا به پای دیگر نفرات در کار گروهی حضور داشت.

* در ابتدای تمرین پرویز مظلومی بازیکنان را دور هم جمع کرد و سپس با درخواست فرزاد مجیدی همگی برای امید ابراهیمی دست زده و این بازیکن را تشویق کردند.

* علیرضا رمضانی، امین حاج محمدی و سیدمهدی رحمتی امروز به صورت جداگانه با پرویز مظلومی گفت‌وگو کردند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ملوان حضور داشتند امروز زیر نظر علی‌اصغر قربانعلی‌پور مربی بدنساز استقلال تمرین ریکاوری انجام دادند. بقیه بازیکنان نیز زیر نظر مجید صالح و سایر اعضای کادر فنی تمرین کردند.

* ریوالدو هافبک برزیلی و پروپیچ مهاجم کروات امروز در کارهای گروهی شرکت کردند.

*با اعلام فنی کادر فنی تیم استقلال تمرین این تیم فردا تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان از روز دوشنبه برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر میزبان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود.


منبع: ورزش 3

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: