برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۳۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
هافبک عراقی استقلال باز هم در فاصله چند ساعت مانده به دیدار با ملوان بندر انزلی حاشیه‌ساز شد.
در حالی که تنها چند ساعت تا برگزاری دیدار استقلال و ملوان بندر انزلی مانده است جاسم کرار قبل از صرف ناهار به لابی هتل اوین آمد و به مسئولان استقلال اعتراض کرد.

وی با گفتن جملاتی مبنی بر اینکه یا پولم را بدهید یا ماشینی را که به من قول داده بودید اعتراضات خود را به مسئولین استقلال و برخی از اعضای کادر فنی نشان داد و در نهایت با چند تماس کرار به اتاق خود بازگشت. ظاهراً مسئولان تیم استقلال که به این هافبک عراقی قول دادن یک خودرو را داده بودند، تماس‌هایی را برقرار کردند و در نهایت به این بازیکن گفتند که امروز تعطیل است و ما برای تو خودرو را فراهم کرده‌ایم و نهایتا آن را تا فردا در اختیارت می‌گذاریم. کرار که قانع نمی‌شد اعلام کرد که مطالبات یا ماشین خود را می‌خواهد اما در نهایت مسئولان استقلال با نشان دادن یک سوئیچ وی را راضی کردند تا به اتاق خود برگردد.

علی نظری جویباری روز گذشته اعلام کرده بود که قرار است به این هافبک عراقی یک دستگاه خودرو بدهند و روز شنبه با این بازیکن جلسه‌ای را برگزار خواهند کرد.

همچنین وی روز گذشته در حالی که بازیکنان از ساعت ۱۳ در هتل اوین برای برگزاری اردو جمع شده بودند با چند ساعت تاخیر در محل اردو حاضر شد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: