برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۲۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد طرح نمایش فیلم در سانس‏‏‎های نیمه‌شب در سینماها در صورت اجازه نیروی انتظامی اجرایی می‌شود.
سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد طرح نمایش فیلم در سانس‏‏‎های نیمه‌شب در سینماها در صورت اجازه نیروی انتظامی اجرایی می‌شود.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به استقبال مردم از سانس های نیمه شب سینماها که در طرح «افطار تا سحر» ماه رمضان اجرایی شد، بیان کرد: با توجه به گرمای هوای تابستان و استقبال مردم از سانس های نیمه شب سینماها در اکران رمضان، تصمیم گرفتیم اکران فوق العاده فیلم ها در سینماها در تابستان نیز ادامه داشته باشد ولی این تصمیمی است که باید از سوی نیروی انتظامی نیز مجوز بگیرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر پیشنهاد سانس های فوق العاده سینماها بعد از نیمه شب به وزارت ارشاد ارائه شده است و این وزارتخانه در حال رایزنی با نیروی انتظامی است. صنف سینماداران نیز برای اجرای این طرح در انتظار پاسخ نیروی انتظامی است.

فرجی در پایان تاکید کرد: معمولا سینماها روزهای پنجشنبه و جمعه به دلیل استقبال مخاطبان، سانس ویژه بعد از نیمه شب دارند و همین تجربه نشان می دهد که اگر ما بتوانیم در روزهای دیگر هفته نیز اکران نیمه شب داشته باشیم در اصل تسهیلاتی را برای مردم قائل شده ایم تا راحت تر بتوانند از برنامه های سینما استفاده کنند. به هر حال امیدوارم شرایطی فراهم شود تا این روند در طول تمام شب های تابستان ادامه داشته باشد.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: