برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۱
نسیم ادبی و رویا تیموریان در گفتگویی از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان قدردانی کردند .
خبرایرانی: رویا تیموریان گفت: بابت امضای توافق هسته ای خوشحالم و از آقای ظریف سپاسگذارم که شکوه و اقتدار ایرانیان را دوباره به جهان یادآوری کرد.

رویا تیموریان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره امضای توافقنامه هسته ای گفت: اول از همه دوست دارم به همه هموطنانم تبریک بگویم که این روزها با یک هیات باسواد و با درایت ایرانی توانستند صدای خود را به جهانیان برسانند و غرورشان را به دنیا یادآوری کنند.

تیموریان ادامه داد: امیدارم این فضای مثبت سیاسی و این توافق به فرهنگ و هنر کشورمان راه پیدا کند و بتوانیم روز به روز شاهد درخشش و تعالی هنر و هنرمند ایرانی در عرصه داخلی و جهانی باشیم.

این بازیگر در پایان گفت: تنها جمله ای که به آقای ظریف می گویم این است که «خسته نباشید، واقعا دست مریزاد» مطمئن باشید نام شما در کنار بزرگان این سرزمین حک می شود و مثل ستاره ای در مقطع معاصر کشور می درخشید و ممنونم که اقتدار و شکوه ایرانیان رادوباره به جهان یادآوری کردید.

امیدوارم آرامشی که سال ها منتظرش بودیم به ما برگردد
نسیم ادبی گفت: می توانم بگویم امضای این توافقنامه و گشایش در عرصه مسایل دیپلماتیک بین المللی حتما تاثیر مثبتی بر تمام عرصه های کشور خواهد گذاشت.

نسیم ادبی بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما درباره امضای توافقنامه هسته ای گفت: شاید من چیزهای زیادی از مسایل تخصصی و حساس حوزه هسته ای ندارم اما به عنوان یک شهروند و در درجه دوم به عنوان یک هنرمند می توانم بگویم امضای این توافقنامه و گشایش در عرصه مسایل دیپلماتیک بین المللی حتما تاثیر مثبتی بر تمام عرصه های کشور خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: همین که دل مردم شاد شده بهترین دستاورد است و امیدوارم این خوشحالی و نشاط تا ابد برای هموطنانم مستدام باشد. قطعا وقتی حال مردم خوب است به سینما می روند، تئاتر می بینند و از فرهنگ و هنر خود با انگیزه بیشتری دفاع می کنند.

ادبی در پایان گفت: کار بسیار سخت و طاقت فرسا مثل امضای توافقنامه هسته ای از دست کمتر کسی پیش می آمد و در این عرصه آقای ظریف با هوش و توانمندی بالا توانستند با اقتدار از حق و حقوق ایرانیان دفاع کنند و با دست پر از این مذاکرات بازگردند. تنها جمله ای که می توانند به آن ها بگویم این است که خسته نباشید و بابت تمام زحماتی که این مدت برای شاد کردن دل مردم کشورتان کشیده اید، ممنونیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: