برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۱۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۹
ابتدا قبل از بازگو کردن اقدام ظالمانه ی داعشی ها درباره ی برده فروشی زنان دعا می کنیم که خداوند به حق ماه مبارک رمضان ، همه ی داعشی ها را از روی صفحه ی کره ی زمین محو سازد و پاک کند .
خبرایرانی: ابتدا قبل از بازگو کردن اقدام ظالمانه ی داعشی ها درباره ی برده فروشی زنان دعا می کنیم که خداوند به حق ماه مبارک رمضان ، همه ی داعشی ها را از روی صفحه ی کره ی زمین محو سازد و پاک کند .


داعشی های وحشی طی اقدامی کثیف و ضد بشر به فروختن زنان سوری که در دستانشان اسیر شده اند ، کردند . آنها به مناسبت ماه مبارک رمضان ، بعد از افطار در شهر فلوجه که در عراق واقع شده ، دست به فروش زنان کرده اند . آنها در این بازار سیاه و کثیف ، زنان بی سلاح و بی گناه سوری را برای ارضای جنسی خود بین داعشی ها به فروش گذاشتند .

متاسفانه آنها با نام حکومت اسلامی دست به اقدام کارهای وحشیانه و بسیار کثیف و ضد بشر زده اند و جالب تر آنکه به مناسبت ماه مبارک رمضان بین خود مسابقات حفظ و قرائت قرآن قرار داده اند و برای این مسابقات جایزه های غیر اخلاقی تعیین کرده اند که به هر یک از نفرات اول تا سوم برنده ی مسابقات حفظ و قرائت قرآن ، یک زن را به عنوان هدیه و به صورت مجانی برای ارضای مسائل جنسی خود می دهند .


داعشی ها زنان اسیر و برده ی سوری را در بازار به قیمت های مختلف به مزایده گذاشته اند و قیمت ها هم متفاوت است . قیمت زن ها از 500 دلار تا 2 هزار دلار ارزش تعیین شده اند .

آنها با این کار خود پول سازمان خود را در می آورند . علاوه بر این در یک اقدام ضد بشری دیگری داعشی ها با ساطور قصابی اقدام به قطع دو دست و پاهای یک مرد کردند که این کار را جلوی چشمان صدها نفر انجام داده اند و ویدئوی آن را پخش کرده اند .
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: