برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۱۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تلاش های مذبوحانه برای جلوگیری از آنچه که وی «توافق بد» با ایران می خواند مدعی شد ایران دارد از قدرت های جهانی اخاذی می کند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تلاش های مذبوحانه برای جلوگیری از آنچه که وی «توافق بد» با ایران می خواند مدعی شد ایران دارد از قدرت های جهانی اخاذی می کند.

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه هشدار داد « توافقی که ایران بر پایه امتیازگیری از قدرت های جهانی بر سر آن چانه زنی می کند ، راه را برای مسلح شدن این کشور به سلاح هسته ای هموار خواهد کرد و با توسعه برنامه موشکی اش ، روند دستیابی به سلاح هسته ای را سرعت خواهد بخشید.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در مراسم صد و یازدهمین سالروز مرگ تئودور هرتزل ، بنیانگذار صهیونیست نو سخن می گفت ، بار دیگر مدعی شد: « ایران ،برجسته ترین حامی تروریسم در دنیا ، دارد به زور از قدرت های جهان امتیاز می گیرد. ایران ، بزرگترین تهدید برای صلح جهانی است.

 توافقی که ایران بر پایه امتیازگیری از قدرت های جهانی بر سر آن چانه زنی می کند ، راه را برای مسلح شدن این کشور به سلاح هسته ای هموار خواهد کرد و با توسعه برنامه موشکی اش ، روند دستیابی به سلاح هسته ای را سرعت خواهد بخشید. و البته ، برای گسترش شبکه های تروریستی که در بیش از 30 کشور دنیا در حال پایه گذاری است.»

نتانیاهو در ادامه ، طرف های مذاکره کننده با ایران را خطاب قرار داد و مدعی شد: « چطور به کشوری که بارها و بارها ، تصمیم های جامعه بین المللی را نقض کرده اعتماد می کنید؟ چگونه صد ها میلیون دلار در اختیار ایران قرار می دهید بدون اینکه تصریح کنید این پول چرخ های ماشین ترور و گسترش آن را در دنیا به راه نخواهد انداخت؟ شدت تجاوزگری ایران بسیار خطرناکتر از دولت اسلامی ( گروه تکفیری صهیونیستی داعش) است! و ایران قصد دارد تجاوزگری اش را با هدف مسلط شدن بر کل دنیا ، به چهار گوشه جهان صادر کند.»
منبع: انتخاب
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: