برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۰۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
فــوتبالیسـت‌ها همیشه توی چشم هستند. بعضی‌هایشان با مهارت‌هایی که از خودشان در مستطیل سبز نشان می‌دهند بر سر زبان‌ها می افتند و بعضی‌ها با مدل‌ موی شان!
خبرایرانی: فــوتبالیسـت‌ها همیشه توی چشم هستند. بعضی‌هایشان با مهارت‌هایی که از خودشان در مستطیل سبز نشان می‌دهند بر سر زبان‌ها می افتند و بعضی‌ها با مدل‌ موی شان!

دیــویــد بکــهــــام: دیـویــد بکهــام غیــر از ضربـات آزاد و ســـــــانتــــرهایـش، بـــا مـــــدل‌هـــــــای مــوی عجیــبش هـم شناخته می‌شود. یکی از غیرعادی‌ترین مدل‌های موی بکهام، مدل «خروسی» در سال 2007 بود که بعدها بازیکنانی مثل «ماریو بالوتلی» هم آن را تقلید کردند. یک بار پله درباره بکهام که زمانی نماد خوش‌تیپی فوتبالیست‌ها بود، گفت: «بیشتر مدل است تا فوتبالیست!»

 

کارلوس والدراما: بازی‌ساز کوتاه‌قامت کلمبیایی نه به خاطر مـهـــارت‌ها بلکــه بــه خاطــر مــدل مــویش معروف شد. او که با مدل موی عجیبش، حداقل ده سانتی‌متر بلندتر به نظر می‌رسید، با حضور در 3 دوره جام جهانی، برای دوست‌داران فوتبال بدل به یک خاطره شد.

رودریگو پالاسیو: مهــــاجــــم ســـــرزن ایـنتـرمیــلان و تیــــم ملـــــــی آرژانتــــــین برای نســـل جــدید عــلاقـــــــــــه منـدان فوتبال، دو شاخصه مهم دارد: 1- بازی‌های بدش در جام جهانی 2014 مخصوصاً در مسابقه فینال که یک‌تنه تیمش را از رسیدن به قهرمانی محروم کرد! 2- مدل موی شگفت‌انگیزش!

 

نیمار: مهاجم جوان و تکنیکی بارسلونا در 3-2 سالی که بر سر زبان‌ها افتاده، هیچ‌وقت مدل مویی عادی نداشته! اما حالا به خاطر قوانین سفت و سخت «دونگا» مربی تیم ملی برزیل که این مدل‌ها را قبول ندارد، باید با مدل مـــــوی عـــجـــیــبــش موسوم به «تاج نیمار» خداحافظی کند.

آبـــل ژاویــــر: مدافع میانی اهل موزامبیک که برای تیم ملی پرتغال بازی می‌کرد، در روزگار خودش نماد فوتبالیست‌هایی بود که مدل مو‌های عجیب داشتند. لایه طلایی روی موهای تیره، او را از بسیاری از بازیکنان هم‌عصرش متمایز کرده بود.

تاریبو وست: شاید عجیـــب‌تــرین مـــدل موی تاریخ، مربوط باشد به مدافع بلندقامت تیم ملی نیجریه؛ بازیکنی که به ایران هم آمد و در سال 86 با تیم «پیکان» تهران قرارداد بست ولی بدون حتی یک بازی، قراردادش را فسخ کرد و رفت، به همین راحتی!

رود گولیت: هافبک تنومند تیم ملی هلند، یکی از سرشناس‌ترین و قــــدیــمی‌تــــریــــن بازیکنــانی اســت کـه با مدل موی خود، تعجب فوتبال‌دوستان را برانگیخته است. قهر او از تیم ملی به دلیل برکناری «کرویف» مربی تیم و هم‌چنین دست ندادن با «برلوسکونی» مالک وقت باشگاه میلان، از دیگر حاشیه‌های بازیکن همه‌کاره سابق تیم ملی هلند است.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: