برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۰۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵
در کلیپ خندوانه محمد بحرانی، صداپیشه جناب خان به همراه امیر سلطان احمدی رپ‌خوانی کردند.
سرویس فرهنگی خبرایرانی، امیرحسین موحدیان: خندوانه‌ ای‌ ها برای حمایت از تیم ملی والیبال کشورمان ترانه‌ ای ساختند که پیش از شروع بازی ایران و لهستان از شبکه نسیم پخش شد.

در برنامه خندوانه با مجریگری بازیگر معروف سینما، آهنگ هایی به سبک رپ که در کشورمان غیرمجاز است و مجوزی برای این کار به خواننده های ایرانی داده نشده است، در این برنامه پر مخاطب سروده و پخش می شود.

برنامه خندوانه در آستانه‌ ی دیدار حساس تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان، ترانه‌ ای در راستای حمایت از والیبالیست‌ های ایرانی پخش کرد. در این کلیپ محمد بحرانی، صداپیشه جناب خان به همراه امیر سلطان احمدی رپ‌ خوانی کردند.

پیش از این نیز در دیدار تیم ملی والیبال کشورمان مقابل آمریکا، رامبد جوان، مجری خندوانه به همراه تعدادی از اعضای برنامه تلویزیونی خندوانه، قبل از بازی ایران و آمریکا به ورزشگاه آزادی رفتند تا تیم کشورمان را تشویق و تماشاگران را تهییج کنند.

برنامه رامبد جوان این روزها با عروسک جناب خان با هنرنمایی محمد بحرانی که پیش از این صداپیشگی عروسک‌های ببعی و آقای همساده در مجموعه کلاه قرمزی را هم بر عهده داشته است، از برنامه‌ های پرمخاطب تلویزیون محسوب می‌شود.

زمان پخش برنامه خندوانه به کارگردانی و اجرای رامبد جوان، به‌ منظور ممانعت از هم‌پوشانی آن با سریال‌های ماه مبارک رمضان تغییر کرده است. این برنامه ساعت 19:30 هر روز از شبکه نسیم پخش می‌شود.

شبکه نسیم برای برنامه پرمخاطب خندوانه چهار نوبت بازپخش درنظر گرفته است و در ساعات 24 همان شب و 07:00، 11:00 و 14:30 روز بعد تکرار می‌شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: