برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۰۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
اپل موزیک در طول سه ماه دوره آزمایشی خود به کاربرانش سرویس های رایگان ارائه می دهد. اما در پی اعتراض “تیلور سویفت” ستاره 25 ساله خوش چهره موسیقی، غول تکنولوژی جهان از تصمیم خود منصرف شد.
برترین ها: با راه اندازی سرویس موسیقی اپل اعلام کرد که تا سه ماه دستمزدی به خوانندگان و هنرمندان پرداخت نخواهد کرد.

به گزارش برترین ها؛ اپل موزیک در طول سه ماه دوره آزمایشی خود به کاربرانش سرویس های رایگان ارائه می دهد. اما در پی اعتراض "تیلور سویفت” ستاره 25 ساله خوش چهره موسیقی، غول تکنولوژی جهان از تصمیم خود منصرف شد.

اپل پیش از این اعلام کرده بود که در سه ماهه آغازین کار سرویس جدید "اپل موزیک” که آزمایشی خواهد بود و دسترسی به این سرویس به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد٬ دستمزدی به هنرمندان آثار پرداخت نمی‌شود.

 اما تنها ۱۷ ساعت پس از آن‌که تیلور سویفت٬ خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی٬ در وبلاگ خود در تامبلر به تصمیم اپل اعتراض و اعلام کرد آلبوم آخر خود با عنوان "۱۹۸۴” را از سرویس جدید اپل خارج می‌کند٬ اپل از تصمیم خود منصرف شد.

ادی کیو٬ نایب رئیس ارشد بخش خدمات و نرم‌افزار اینترنت در شرکت اپل٬ در صفحه خود در توییتر با تاکید بر این که کمپانی اپل همواره اطمینان حاصل کرده که حقوق هنرمندان پرداخت شود٬ اعلام کرد اپل "حتی برای سه ماه کار آزمایشی سرویس جدید "اپل موزیک” بهای کار هنرمندان را خواهد پرداخت.” او در ادامه خطاب به تیلور سویفت نوشت که اپل صدای او و دیگر هنرمندان مستقل را شنیده است.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: