برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳
در میان واحدهای مبله‌ای که در سایت‌های آنلاین برای فروش گذاشته شده، گران‌ترین مربوط به واحدی 15 سال ساخت و 270متری در منطقه نیاوران و ارزان‌ترین مربوط به واحدی دو سال ساخت و 40متری در محله شاپور است.
اقتصادنیوز: در میان واحدهای مبله‌ای که در سایت‌های آنلاین برای فروش گذاشته شده، گران‌ترین مربوط به واحدی 15 سال ساخت و 270متری در منطقه نیاوران و ارزان‌ترین مربوط به واحدی دو سال ساخت و 40متری در محله شاپور است.

در شهر بزرگ تهران، بسیاری از خانه‌ها به صورت مبله، اجاره داده می‌شوند، همچنین برخی افراد نیز که قصد فروش ملک خود را دارند، آنها را به صورت مبله می‌فروشند.

افرادی به دلیل مهاجرت به خارج از کشور و برخی دیگر نیز به دلیل آنکه وسایلی را مخصوص خانه ساخته و نمی‌توانند آنها را در جای دیگری استفاده کنند، خانه‌شان را به صورت مبله می‌فروشند، همچنین برخی برای آنکه ملک مورد نظرشان را سریع‌تر به فروش برسانند، آنها را با وسایل برای فروش می‌گذارند.

در میان آپارتمان‌های مبله‌ای که برای فروش گذاشته شده‌اند، تنها امکاناتی که برخی از آنها دارند، پرده و گاز رومیزی و وسایلی مثل آینه سرویس‌های بهداشتی و از این جنس امکانات است.

البته برخی دیگر، تمامی وسایل لازم برای یک خانه شیک و مدرن را دارا هستند که قیمت‌ آنها از قیمت سایر آپارتمان‌هایی که در آن محل برای فروش گذاشته شده‌اند گران‌تر است.

برای مثال خانه‌ای مبله در یوسف‌آباد با طول عمر یک سال با قیمت هر متر مربع 12.5 میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. این در حالی است که قیمت هر متر مربع خانه نوساز در این نقطه از یوسف‌آباد نهایتاً 12 میلیون تومان است و به گفته فروشنده آن، این واحد به دلیل داشتن وسایل شیک با این قیمت به فروش می‌رسد.

در میان این واحدهای مبله، گران‌ترین مربوط به واحدی 15 سال ساخت و 270متری در منطقه نیاوران و ارزان‌ترین مربوط به واحدی دو سال ساخت و 40متری در محله شاپور است.

قیمت خرید آپارتمان مبله در تهران
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: