برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
مهرداد پولادی در تازه ترین ادعای خود اعلام کرد قراردادی سه ساله با الشحانیه دارد اما مستندات نشان می دهد قرارداد او یکساله بوده.
خبرایرانی: مهرداد پولادی در تابستان گذشته به الشحانیه قطر پیوست اما سازمان نظام وظیفه اعلام کرد باید برای گذراندن دوران مقدس سربازی به ایران بیاید. کارت معافیت این بازیکن باطل شد و به گفته مسوولان باید به ایران بازمی گشت. پولادی اما اعلام کرد با الشحانیه قرارداد دارد و برایش ممکن نیست به کشور بازگردد.

او گفت قرارداد دو ساله با این باشگاه امضا کرده با این حال در تابستان امسال به ایران بازمی گردد تا به یک باشگاه نظامی ملحق شود. در حالی که پس از پایان رقابت های لیگ قطر مسوولان تیم ملی، نظام وظیفه و فدراسیون توقع داشتند این بازیکن به ایران بازگردد، پولادی گفت برای سال دوم قراردادش هم در قطر می ماند. او در تازه ترین گفت و گوی خود حتی اعلام کرد قراردادش با الشحانیه سه سال بوده است و نمی تواند به ایران بیاید!

اما مستندات نشان می دهد قرارداد این بازیکن با الشحانیه از ابتدا یک ساله بوده و خبرهای اخیر درباره تمدید قرارداد پولادی با این باشگاه، کاملا صحت داشته است. پس از انتشار این خبر، پولادی آن را «مسخره» دانست و گفت با الشحانیه از قبل قرارداد داشته اما نگاهی به اخبار یک سال قبل سایت معتبر الکاس قطر نشان می دهد پولادی قرارداد یک ساله با این تیم امضا کرده است. خبری که در زیر می خوانید مربوط به انتقال پولادی و شجاعی به جمع بازیکنان الشحانیه است که در خط اول آن، الکاس اعلام کرده قرارداد پولادی با الشحانیه یک ساله است.

همچنین نشریه الرای هم از قرارداد یک ساله او با این تیم خبر داده بود. معلوم نیست چرا پولادی از ابتدا حقیقت را نگفت. جالب اینجاست مسوولان تیم ملی هم که به خوبی از این ماجرا با خبر بودند، پولادی را همراهی کردند. افشین پیروانی مدیر تیم ملی اخیرا در مصاحبه ای به دفاع از پولادی پرداخت و گفت او باید دو سال در قطر بماند وگرنه فیفا محرومش خواهد کرد. اگر آنها هم از این ماجرا باخبر بودند اما آن را پنهان کردند، بی شک باید پاسخگو باشند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: