برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۸۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
سلاح تک تیرانداز ۷.۶۲ میلیمتری بی‌ام‌ژ۲ در رزمایش بیت‌المقدس ۲۷ نیروی زمینی ارتش رونمایی شد.
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه رزمایش بیت‌المقدس 27 که در 3 منطقه عملیاتی کشور برگزار می‌شود به آخرین تجهیزات و فناوری‌های این نیرو در این رزمایش اشاره کرد و گفت: سلاح تک‌تیرانداز 7.62 میلیمتری (کالیبر ناتو) بی‌ام‌ژ2 با قدرت درگیری 800 متر و برای استفاده از نفرات، تجهیزات و تسلیحات دشمن برای انهدام مواضع دشمن فرضی در رزمایش بیت‌المقدس 27 رونمایی و بکارگیری شده است.

وی افزود: پهپادهای یگان‌های نیروی زمینی ارتش با قدرت ارتقای بالا و عکسبرداری از مناطق و مواضع دشمن فرضی بلافاصله اطلاعات را در اختیار فرماندهان قرارگاه نیروهای خودی قرار می‌دهند تا یگان‌های خودی را برای مواضع دشمن طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: بالگردهای هوانیروز نیز با حضور در منطقه رزمایش با قدرت انبوه آتش بر دشمن فرضی تسلیحات و تجهیزات دشمن فرضی را منهدم کردند و به محاصره یگان‌های خودی در آوردند.

وی گفت: در رزمایش بیت‌المقدس 27، یگان‌های مخابراتی نقش بسزایی را در ارتباط فرمانده با یگان‌های تحت امر برقرار کردند که این از محسنات فنون ارتباطی در این رزمایش بود.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: