برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۸۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۹
شنيده ها حاکي از آن است که به احتمال زياد صلاحيت خودروسازان در مزايده فردا تاييد نمي شود و به طور قطع استقلال مالک جديدش را نخواهد شناخت.
شنيده ها حاکي از آن است که به احتمال زياد صلاحيت خودروسازان در مزايده فردا تاييد نمي شود و به طور قطع استقلال مالک جديدش را نخواهد شناخت.

با توجه به اينکه يکي از سه شرکتي براي خريد پرسپوليس ابراز تمايل کرده است، شرکتي وابسته به کارخانه سايپا است و تنها شرکتي که قصد خريد استقلال را دارد فعاليتش به کارخانه ايران خودرو مربوط مي شود، به احتمال زياد هر دو شرکت از دور مذاکره کنار مي روند.

ايران خودرو و سايپا دو شرکت زيان ده هستند و به همين دليل عده اي از نماينده هاي مجلس با خريد سرخابي ها توسط شرکت هاي سمند و نيوان مخالفت کرده اند.

حسين طلا نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با تاييد اين خبر به ورزش سه گفت: اين موضوع درست است و عده اي از نماينده هاي مجلس با حضور اين دو شرکت در مزايده خريد سرخابي ها مخالفت کرده اند.

اين دو شرکت در حال حاضر سهامشان زيان ده است و به همين دليل، دليلي ندارد که بخواهند در مزايده شرکت کنند.او در پاسخ به اين سوال که آيا مخالفت نماينده هاي مجلس باعث رد صلاحيت اين دو شرکت مي شود يا نه هم گفت: به هر حال من به صورت کلي مي گويم که هر چيزي که در مجلس به قانون تبديل شود، کليه وزارتخانه ها مکلف به اجراي آن هستند. به هر حال مجلس قوه قانونگذاري است و مي تواند وزارتخانه ها را مکلف به اجراي قانون کند.

منبع : ورزش سه
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: