برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۷
یک عضو جامعه وعاظ تهران و حزب موتفه اسلامی با انتقاد از اصلاح‌طلبان و بی‌لیاقت خواند آنها، گفت: الهه راستگو مردانه حرف زد ولی از سوی اصلاح‌طلبان اخراج شد.
 حجت‌الاسلام والمسلمین شجونی در حاشیه بزرگداشت آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی در واکنش به اتفاقات اخیر شورای شهر تهران اظهار کرد: در این وقایع، اصلاح‌طلبان امتحان بدی پس دادند. گلیم پاره‌ای به دست اصلاح‌طلبان رسید اما آنان می‌خواستند آن را به قیمت جواهر بفروشند.

وی در ادامه با بیان اینکه "اصلاح‌طلبان، ولایتی نیستند"، خاطرنشان کرد: الهه راستگو معتقد بود مردم قالیباف را می‌خواهند بنابراین نباید به کسی که ردصلاحیت شده رای داد اما وقتی موسوی خوینی آنطور عقب‌نشینی می‌کند دیگر از اصلاح‌طلبان در شورای شهر نباید انتظاری داشت.

شجونی با بیان این اعتقاد که "اصلاح‌طلبان لیاقت ندارند که قسمتی از نظام را به آنها بسپاریم"، اظهار کرد: اگر کشور به آنها سپرده شود آن را به اسرائیل تحویل می‌دهند.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین افزود: اصلاح‌طلبان برای اینکه مردم را بقاپند می‌گفتند زنده باد مخالف من، اما الان برعکس آن عمل کردند.

وی در پایان گفت: ما در جامعه روحانیت و حزب موتلفه اسلامی دوستانی داریم که به میرحسین موسوی رای دادند ولی ما هیچ عکس‌العملی نسبت به آنها نشان ندادیم.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: