برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۷۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
وظیفه تصریح کرد: هوای شهر تهران در روز یکشنبه نیز ابری در پاره ای نقاط همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز 26 درجه سانتیگراد و کمترین آن به 15 درجه سانتیگراد می‌رسد.
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از اواخر وقت امروز(جمعه) افزایش ابر، وزش باد، بارش های پراکنده گاهی با رعدوبرق در غرب، جنوب غرب، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، مرکز، جنوب، شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز شدت بارش در استان های کهگیلویه و بویراحمد، جنوب لرستان، خراسان رضوی و فارس خواهد بود. در برخی ساعات احتمال بارش تگرگ به صورت محلی در این استان ها وجود دارد.

وی افزود: مجددا با تقویت این سامانه طی روزهای شنبه و یکشنبه در اکثر نقاط کشور ابرناکی، وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی می شود. شنبه و یکشنبه شدت بارش در استان های واقع در دامنه مرکزی و جنوبی زاگرس، مرکز و شمال شرق کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: طی روزهای شنبه و یکشنبه پدیده باد و گردوخاک در استان های واقع در جنوب شرق کشور رخ خواهد داد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: همچنین هوای شهر تهران امروز کمی ابری بتدریج نیمه ابری و همراه با وزش باد در اواخر وقت ابری با احتمال بارش پیش بینی شده است. بیشینه هوا در این روز 26 درجه و کمینه آن 16 درجه سانتیگراد می‌باشد.

وظیفه ادامه داد: در روز شنبه 19 اردیبهشت ماه نیز هوای شهر تهران نیمه ابری تا ابری در ژاره ای نقاط همراه با بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است. بیشینه دمای شهر تهران در این روز 26 درجه سانتیگراد و کمینه آن 15 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: هوای شهر تهران در روز یکشنبه نیز ابری در پاره ای نقاط همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز 26 درجه سانتیگراد و کمترین آن به 15 درجه سانتیگراد می‌رسد.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: