برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۶
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: با این حال نکته قابل بحث این است که خانزاده بازیکن جوانی است و شاید بتوان برای او تخفیفی در نظر گرفت ولی اینکه باید او را جریمه می‌کردند، درست بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شاید بشود برای محمدرضا خانزاده مدافع خاطی این تیم تخفیف در نظر گرفت، گفت: رویارویی با السد در مرحله بعدی لیگ قهرمانان برای پرسپولیس بهتر است.

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز سه شنبه پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره صعود پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و احتمال رویارویی با السد قطر اظهار کرد: گام اول ما باید صعود به مرحله بعد باشد. اینکه ما بتوانیم به مرحله حذفی برسیم. اگر به عنوان تیم اول صعود کنیم، باید به مصاف تیم السد قطر برویم که هم حریف بهتری است و هم می‌توانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

وی افزود: ما برای رسیدن به این هدف چاره ای جز پیروزی برابر بنیادکار ازبکستان نداریم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به غیبت محسن بنگر و رضا نوروزی در بازی با بنیادکار، تاکید کرد: هر بازیکنی هم که همراه تیم نباشد، ما باید کارمان را پیش ببریم.

برانکو درباره محرومیت ۹ ماهه محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بعد از فحاشی به هوادار پرسپولیس در قطر، گفت: من از آیین نامه انضباطی کمیته اخلاق اطلاعی ندارم ولی واقعیت این است که خانزاده مرتکب خطای سنگینی شده است. برای ما مقدس‌ترین مقوله، هوادار است و هر فردی که به حیثیت هوادار خدشه وارد کند، باید با اشد مجازات، جریمه شود.

سرمربی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: با این حال نکته قابل بحث این است که خانزاده بازیکن جوانی است و شاید بتوان برای او تخفیفی در نظر گرفت ولی اینکه باید  او را جریمه می‌کردند، درست بود.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: